Pavadi daudz laika pie stūres? Papildini savu informācijas un izklaides sistēmu ar kādu no papildu lietotnēm, un piešķir jaunu dimensiju saviem braucieniem! Nekad vairs nenokavē tikšanos, saņem atlaides vai sagatavojies laikapstākļiem galamērķī laikus. Pateicoties mūsu informācijas un izklaides lietotnēm, kas ir daļa no Škoda Connect pakalpojumiem.

KĀDI IR IEGUVUMI?

DROŠA BRAUKŠANA

Tev nebūs jānovēršas no ceļa, lai skatītos sava mobilā tālruņa ekrānā. Viss darbojas tavā informācijas un izklaides sistēmas displejā, kas atrodas tuvu tavam redzes laukam un padara braukšanu drošāku.

BEZMAKSAS IZMĒĢINĀJUMA PERIODS

Dažas lietotnes ir bez maksas sešus mēnešus vai gadu, bet par dažām nebūs jāmaksā nekad (atkarībā no izvēlētās lietotnes). Tikai pārliecinies, ka tavi Škoda Connect pakalpojumi ir aktivizēti, un droši izmanto lietotnes.

VIENKĀRŠA UZSTĀDĪŠANA

Lietotnes var viegli pasūtīt, uzstādīt un aktivizēt tieši tavas automašīnas informācijas un izklaides sistēmā vai Škoda Connect portālā – attālināti no mājām.

KĀDAS LIETOTNES IESPĒJAMS IZVĒLĒTIES?

Ja tev pieder Škoda, kurā uzstādīta jaunākā informācijas un izklaides sistēma, kā arī ir aktivizēti Škoda Connect pakalpojumi, tu vari paplašināt savas automašīnas informācijas un izklaides sistēmas iespējas ar sekojošām lietotnēm. Tavai automašīnai pieejamās lietotnes atradīsi šeit.

KALENDĀRS

Esi vienmēr uzdevumu augstumos. Tu vari savienot kalendāru ar savu Google kontu, apskatīt darba kārtību un pat veikt konferences zvanus tieši no automašīnas.

PIEDĀVĀJUMI

Izmanto atlaides, ko piedāvā mūsu partneri, tavā maršrutā. Noderīgas akcijas un īpašie piedāvājumi ir pieejami uzpildes stacijās, mazumtirdzniecības ķēdēs un restorānos.

SATIKSMES NORĀDES

Palīdzi padarīt ikviena satiksmes dalībnieka braucienus drošākus. Lietotne informēs tevi par notiekošo maršrutā tieši informācijas un izklaides lietotnes displejā. Tā arī brīdinās tevi, ja mēģināsi uzbraukt uz lielceļa pretējā virzienā.

LAIKAPSTĀKĻI

Šī lietotne paziņo par laikapstākļiem aktuālajā atrašanās vietā, kā arī visa tavā maršrutā. Laikapstākļi galamērķī vairs nekad nepārsteigs tevi nesagatavotu.

JAUNUMI

Esi informēts par notiekošo tavā apkārtnē. Pievieno iecienītākos jaunumu kanālus savai informācijas un izklaides sistēmai un nepalaid garām jaunākos notikumus.

DIGITĀLĀ ROKASGRĀMATA

Iedegās nepazīstams brīdinājuma indikators vai nezini, kā nomainīt riteni? Ar digitālo rokasgrāmatu norādījumi par automašīnas lietošanu vienmēr būs tev pieejami, lai arī kur tu būtu.

ESI IZVĒLĒJIES?

Pasūti, uzstādi vai aktivizē lietotni tieši automašīnas informācijas un izklaides sistēmā vai tiešsaistē tūlīt Škoda Connect portālā!

TEVI VAR INTERESĒT

ŠKODA CONNECT PAKALPOJUMI

Informācijas un izklaides lietotnes ir daļa no Škoda Connect pakalpojumiem. Apskati, kādus vēl pakalpojumus piedāvā Škoda Connect.

ŠKODA CONNECT PAKALPOJUMU PIEEJAMĪBA

Neesi drošs vai konkrēti pakalpojumi ir pieejami tavā automašīnā? Apskati Škoda Connect pakalpojumu pieejamības sarakstu konkrētos Škoda modeļos.