Kas ir attālināta atjaunināšana?

Līdzīgi Jūsu datoram vai viedtālrunim, Jūsu automašīnā arī ir pilnībā integrēta programmatūra. Attālināta atjaunināšana nodrošina to, ka Jūsu automašīna būs atjaunināta, pateicoties automašīnas tīkla savienojumam. Atjauninājumi ir veidoti, lai uzlabotu Jūsu automašīnas darbību un veiktspēju, kā arī var ietvert sevī jaunas iespējas un funkcijas.

Kāpēc man jāatjauno programmatūra?

Ir svarīgi uzturēt kārtībā Jūsu automašīnas programmatūru. Attālinātie jeb “bezvadu” atjauninājumi ir ātri, ērti un ietaupa Jūsu laiku.

Kā darbojas attālinātie atjauninājumi?

Elektroauto atjauninājumi tiek lejupielādēti automātiski fonā, kad automašīna netiek lietota. Mēs iesakām uzsākt uzstādīšanas procesu pēc atbraukšanas mājās vai automašīnas novietošanas stāvvietā ērtākai un vieglākai uzstādīšanai.

Funkcionāli ierobežojumi atjaunināšanas laikā

Biežāk uzdotie jautājumi


  1. Tiešsaistes automašīna – kad Jūsu automašīna ir iedarbināta, pārliecinieties, ka SOS moduļa gaisma konsolē virs galvas ir zaļā krāsā. Ja tā ir, tas nozīmē, ka Jūsu automašīna ir “tiešsaistē”, un tā spēj sazināties ar Škoda serveriem.

  2. Aktīvs primārais lietotājs – lūdzu, pārliecinieties, ka Jūsu automašīnai ir iestatīts primārais lietotājs. Ja nē, lūdzu, pievienojiet Jūsu automašīnas VIN Jūsu Garāžā MyŠKODA lietotnē un sekojiet tālākajiem norādījumiem. Jūs varat arī apskatīt video, kas pieejams šeit.

  3. Tīkla pārklājums – tā kā Attālinātu atjaunināšanu nodrošina Škoda Connect pakalpojumi, veiksmīgai atjaunināšanai nepieciešams tīkla pārklājums. Ja tīkla savienojums kļūst ierobežots pēc procesa sākuma, atjauninājums tiks automātiski atjaunots pēc tam, kad tīkla pārklājums atkal kļūs pieejams. Jūs varat pārbaudīt Jūsu automašīnas signāla stiprumu galvenajā informācijas un izklaides displejā.

Nē, pat pēc tam, kad lejupielāde ir noslēgusies, Jums vēl ir nepieciešams pietiekami spēcīgs signāls pašai uzstādīšanai. Piemēram, ja Jūs parasti novietojat automašīnu pazemes stāvvietā, uzstādīšana var tikt traucēta. Datu savienojums ir nepieciešams.

Augstsprieguma akumulatora uzlādes līmenim ir jābūt vismaz 50%, lai uzsāktu uzstādīšanu.

Nē, automašīnu nav iespējams uzlādēt uzstādīšanas laikā. Lūdzu, pārtrauciet uzlādi (ja to veicat) un tad uzsāciet atjauninājuma uzstādīšanu. Lai veiksmīgi noslēgtu Attālināto atjaunināšanu, lūdzu, pārliecinieties, ka uzlādes līmenis ir vismaz 50%.

Nē, bet Jūs varat atlikt atjaunināšanu. Lai to izdarītu, vienkārši nospiediet savā informācijas un izklaides sistēmas ekrānā pogu Atcelt pēc tam, kad Jums tiek jautāts par atjaunināšanas veikšanu. Ja Jūs pārdomājat, Jūs vienmēr varat uzsākt atjaunināšanu, izmantojot izvēlni Atvadīšanās ekrānā.

Izslēdziet Jūsu automašīnu un Atvadīšanās ekrānā Jūs redzēsiet paziņojumu.

Ja Attālinātā atjaunināšana vēl ir pieejama, Jūs saņemsiet paziņojumu automašīnā atkārtoti uzsākt uzstādīšanas procesu. Ja tas nenotiek, lūdzu sazinieties ar Infolīniju, nospiežot pogu “i” griestu informācijas modulī vai palūdziet palīdzību Jūsu Škoda dīlerim.

Atjauninājumi tiek publicēti partijās visām automašīnām, kuras tiek izmantotas. Jūs saņemsiet paziņojumu automašīnā, kad atjauninājums būs pieejams Jūsu automašīnai.

Enyaq iV jaunā funkcionalitāte tiks aprakstīta Publikācijas piezīmēs. Tās ir pieejamas sadaļā Papildu informācija Jūsu informācijas un izklaides ekrānā pirms un pēc atjaunināšanas.

Dažreiz Attālināta atjaunināšana tikai uzlabo administrācijas līmeņa funkcionalitāti vai sistēmas.

Citi


Nē, Attālināta atjaunināšana mūsu klientiem ir bezmaksas.

Nē, automašīnas garantija netiek ietekmēta.

Lai veiktu Attālinātu atjaunināšanu, Škoda jāizgūst unikālais automašīnas identifikācijas numurs (VIN), automašīnas savienojamības statuss, kā arī jāsaņem piekrišana no automašīnas programmatūras lejupielādei un uzstādīšanai. Škoda šajā procesā neievāc un neuzglabā nekādu personu informāciju.

Škoda izmanto šo informāciju:

(a) lai nodrošinātu atbilstošas programmatūras lejupielādi un veiksmīgu uzstādīšanu;

(b) lai saglabātu ierakstu par attiecīgās programmatūras sasaisti ar automašīnu, kurā tā tika uzstādīta; un

(c) lai dokumentētu primārā lietotāja piekrišanu veikt Attālinātu atjaunināšanu.

Škoda izmanto šos datus atbilstoši privātuma paziņojumam: https://www.skoda.lv/other1/personal-data


Škoda Enyaq iV

ME 3.0 programmatūras atjauninājums

Atjaunināt pie Škoda servisa partnera