erWin

erWin ir Škoda Auto elektroniskais informācijas dienests (Electronic Repair and Workshop Information service) neatkarīgiem remonta servisiem un citām kompānijām, kuras profesionālā līmenī nodarbojas ar Škoda automašīnu remontu un apkopi. erWin ir paredzēts privātpersonām, kuras vēlas patstāvīgi remontēt savu Škoda automašīnu.

erWin tikai dažu sekunžu laikā parādīt, kam tieši jūsu Škoda automašīnā nepieciešams remonts vai apkope. Informācija tiek sniegta tiešsaistes režīmā, tā ir vienmēr pieejama un atjaunināta.

erWin satur visu specifisko informāciju katram transportlīdzeklim, piemēram, tehniskos datus un apkopes tabulas. Šī informācija ir maksas, un, lai to iegūtu, nepieciešams reģistrēties kā lietotājam.

erWin ņem vērā pat visnenozīmīgākās atšķirības starp modeļiem, jo tā sevī ietver visas remonta un apkopes norādes Škoda automašīnām, kā arī detalizētu informāciju par apkopes kvalitātes uzlabojumiem.

erWin palīdz kompānijām taupīt laiku un naudu!


Pieeja platformai erWin

Individuālajiem servisiem un klientiem

Ja vēlaties saņemt informāciju par tehnisko literatūru, ko nodrošina kompānija Škoda, informāciju par instrumentiem un aprīkojumu darbnīcām, kas nepieciešams Škoda automašīnu remontam un apkopei, kā arī par tehniskajām un netehniskajām apmācībām, vērsieties:

Auto 100 Latvija
+371 67199737
e-pasts: service-support@skoda.lv