Katrs Škoda modelis aprīkots ar izsmalcinātu piederumu klāstu, kas veidoti, lai padarītu jūsu ikdienas dzīvi vieglāku. Tomēr labi zināmais sauklis “Simply Clever”, kas jau kļuvis par zīmola nosaukuma sinonīmu, nozīmē daudz vairāk par šiem diviem vārdiem. Atklājiet Simply Clever pasauli.

IEPAZĪSTINĀM AR MŪSU RISINĀJUMIEM

Simple (vienkāršība)

Nekādu sarežģītu procedūru, tikai dažas sekundes, un jūs pilnībā izmantojat Simply Clever risinājumu sniegtās iespējas.

Ingenious (atjautība)

Ikdienas lietas, kuras izsenis rada uztraukumu, izgaist pateicoties Simply Clever. Atklājiet atjautīgus risinājumus, kuri vienkārši darbojas.

Peerless (nepārspējami)

Simply Clever risinājumi ir unikāla Škoda modeļu iezīme. Patiesībā mēs esam patentējuši mūsu enkuru formas iepirkumu maisiņu āķus.

Accessible (pieejami)

Daudz risinājumu mūsu modeļos ir iekļauti standartaprīkojumā, lai visi Škoda īpašnieki varētu baudīt to sniegtās priekšrocības.

VEIDOTI IKDIENAS PIEDZĪVOJUMIEM

Škoda inženieri veido Simply Clever risinājumus dažādām dzīves situācijām, ar kurām mums visiem jātiek galā ikdienā. Tāpēc vienalga, vai dodaties iepirkties vai ar ģimeni lauku piedzīvojumos, jūs vienmēr būsiet gatavi.

EKSTERJERS

Elegants, ikonisks Škoda dizains slēpj sevī vairāk nekā var pamanīt ar pirmo skatienu. Atjautīgi piederumi ar pārsteidzošām funkcijām ietērpti modernās šķautnēs un sabalansētās proporcijās.

PRIEKŠĒJIE SĒDEKĻI

Visaptveroša ietilpība priekšējos sēdekļos ir tipiska Škoda iezīme, ko papildina izsmalcināti aksesuāri, kuri uzlabo komfortu, praktiskumu un drošību.

AIZMUGURĒJIE SĒDEKĻI

Pasažieri otrajā un trešajā sēdekļu rindā novērtēs gandrīz tādu pašu Simply Clever risinājumu skaitu, kāds pieejams priekšā sēdošajiem. Tie nodrošina komfortablāku braukšanu un vieglāku bagāžas pārvadāšanu, vienlaikus padarot ceļošanu jautrāku bērniem.

BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Škoda vienmēr ir nedaudz vairāk automašīnas. Šī ir acīmredzamākā bagāžas nodalījuma iezīme - dāsnā ietilpība. Tajā pieejami visdažādākie piederumi, kas ļaus jums maksimāli izmantot nodalījumu.

JAUNI IZAICINĀJUMI GAIDA JŪS

Tā kā mēs ļoti labi saprotam, ka mūsdienu digitālajā pasaulē vadītāju un pasažieru vajadzības tikai pieaug, Simply Clever risinājumi tiek izstrādāti tā, lai tie integrētos arī savienojamības tehnoloģijās. Apskatiet visus risinājumus, kas atrodami Škoda modeļos.

INOVĀCIJAS AR ILGTERMIŅA TRADĪCIJĀM

Škoda Auto ir viens no senākajiem automašīnu ražotājiem pasaulē. Tā pastāvēšanas vēsturē ir bijis daudz risinājumu, kuri pirmo reizi ieviesti tieši zīmola modeļos. Pievienojieties mums ceļojumā pa atmiņu aleju.

Simply Clever kopš 1895. gada

Kaut arī Simply Clever moto līdz 2003. gadam nekad netika izteikts, Škoda zīmola filozofijā tas bija iekļauts jau kopš tā pirmsākumiem.

ATKLĀJIET SIMPLY CLEVER VĒSTURI

SIMPLY CLEVER IR MŪSU ASINĪS

Simply Clever nav tikai atjautīgi un praktiski “piederumi". Tā ir Škoda filozofija un atspoguļo mūsu attieksmi pret jums.