Es vēlos Škoda

Es iegādāšos jaunu Škoda automašīnu, un mani interesē pēcpārdošanas pakalpojumi.
 
Pilnīgs pakalpojumu piedāvājums
Garantija un apdrošināšana

Man ir Škoda

Esmu Škoda automašīnas īpašnieks, un man nepieciešama:

 
Palīdzība uz ceļa
Apkope un uzturēšana
Elektroauto uzturēšana

Kā?

Mani interesē, kā darbojas Škoda automašīnas, un kā tās kontrolēt.

Apskatiet lietotāja rokasgrāmatu
Noskatieties video pamācības

Pievienojiet savai Škoda vairāk

Škoda Oriģinālie aksesuāri

Kāpēc izvēlēties autorizēto Škoda servisu?

Pilnīgs pakalpojumu piedāvājums

Autorizētais servisa partneris var tikt galā ar visu veidu servisa darbiem: regulāro apkopi, specializētu remontu un ērtību paketes pakalpojumiem.

Tehnoloģijas un kvalificēti eksperti

Jūsu automašīna būs Škoda Auto apmācītu speciālistu rokās, kuri strādā ar progresīvākajām tehnoloģijām, zina modeļus līdz pēdējais skrūvītei, un zina precīzi, cik ilgi jāveic katrs uzdevums.

Augstsprieguma sistēmas

Mūsu speciālisti ir ļoti labi apmācīti par augstsprieguma sistēmām, lai jūsu elektriskā Škoda darbotos nevainojami. Iesakām labot vai apkopt automašīnu tikai autorizētā Škoda servisa centrā.

Oriģinālās rezerves daļas

Remontā tiek izmantotas rūpīgi pārbaudītas Škoda oriģinālās rezerves daļas, kas izceļas ar bezkompromisa kvalitāti, perfektu savietojamību, izturību un pieejamām cenām.

Kur ir tuvākais Škoda serviss?

MyŠkoda

MyŠkoda ir mobilā lietotne, kas ļauj izmantot Škoda Connect tiešsaistes pakalpojumus, kā arī SmartLink+ saistītos pakalpojumus, izmantojot savienojumu starp viedtālruni un automašīnu, un citus digitālos pakalpojumus kā Servisa apmeklējuma plānošanu, automašīnu lietotāja rokasgrāmatas vai specifiskas tirgus iezīmes.

BUJ


Autorizēta Škoda servisa mērķis ir piedāvāt jums plašāko iespējamo kvalitatīvu pakalpojumu klāstu. Perfekti apmācīti inženieri ar piekļuvi progresīvākajām tehnoloģijām var tikt galā ar jebkuru jūsu pieprasījumu, ieskaitot precīzu adaptīvo priekšējo lukturu un radaru regulēšanu. Lielais uzsvars uz kvalitāti un izcilu klientu servisu dažkārt var nozīmēt augstākas cenas nekā tās, ko piedāvā neautorizēti servisa centri. Visi partneri vēlas, lai jūs saņemtu labāko iespējamo servisu.

Škoda Auto nosaka katra servisa apmeklējuma ilgumu, tāpēc jūs vienmēr zināsiet laikus gan servisa cenu, gan ilgumu. Kopējais jūsu automašīnas pavadītais laiks servisā ir, pirmkārt, atkarīgs no veicamo darbu sarežģītības. Jums vienmēr tiks sniegta tāme, kad reģistrējat automašīnu.

Ar autorizētu servisu jūs varat būt droši, ka jūsu automašīna saņems labāko iespējamo aprūpi. Servisa partneri pavada daudz laika apmācībās, lai izpētītu katru Škoda modeli. Daži labošanas darbi ir sarežģītāki, vai automašīnai nepieciešama kompleksāka apkope, piemēram automašīnas labošana pēc avārijas vai radaru un sensoru kalibrēšana, ko iespējams veikt tikai autorizētā servisa centrā. Citos servisa centros to izdarīt būtu ļoti sarežģīti vai pat neiespējami.

Servisa laikā tiek izmantotas tikai kvalitatīvas rezerves daļas, kas atbilst stingrām kvalitātes prasībām. Jūs varat izvēlēties no vairākiem Škoda rezerves daļu veidiem atkarībā no precīzām vajadzībām: papildu Oriģinālām rezerves daļām (jaunas, viskvalitatīvākās rezerves daļas) jūs varat izvēlēties atjaunotas rezerves daļas vai ekonomiskās rezerves daļas automašīnām, kas ir vecākas par četriem gadiem.

Kad ierodaties servisa centrā paņemt automašīnu, inženieris paskaidros, kas ir ticis darīts. Autorizētie servisa partneri arī garantē, ka ir uzstādītas tikai rūpīgi pārbaudītas rezerves daļas. Garantijas arī saglabāsies spēkā. Ja jūsu automašīna tikusi remontēta pēc avārijas, jūs saņemsiet sertifikātu, kas apstiprina garantiju spēkā esamību.

Protams, tā ir jūsu brīva izvēle, kur jūs labojat vai apkalpojat savu automašīnu. Tomēr autorizēti servisa partneri ir vienmēr ieteicami, jo viņi iziet apmācības un atjauno savas zināšanas. Garantija turpina būt spēkā, bet, ja rodas defekti nepareiza remonta dēļ, tas netiks izlabots garantijas ietvaros.