Kāpēc pāriet uz elektrību?

Elektroauto ir izdevīgāki jūsu budžetam.

Bez vides priekšrocībām jūs ietaupāt arī naudu. Elektroauto uzturēšanas un apkopju izmaksas ir zemākas, salīdzinot ar iekšdedzes dzinēju. To īpašnieki bauda arī daudzas citas priekšrocības, piemēram, bezmaksas stāvvietu pilsētās, piekļuvi pilsētas centram, un lielceļu maksas atvieglojumus.

Uzlāde ir ātra un vienkārša.

Jūs varat uzlādēt sava elektromobiļa akumulatoru gandrīz jebkur: no 230 V mājsaimniecības rozetes, Wallbox vai publiskās uzlādes un ātrās uzlādes stacijās. Ir viens vienkāršs noteikums: jo lielāka uzlādes jauda, jo ātrāk notiek uzlādes process. Kad to izmēģināsit, atklāsiet, ka tas ir gandrīz tikpat vienkārši kā viedtālruņa uzlāde.

Vairs nekāda uztraukuma par gariem izbraucieniem.

Elektroauto piedāvātā sniedzamība pārsniedz to, kas jums ir nepieciešams vienas dienas braucieniem, neatkarīgi laikapstākļiem braukšanas stila vai tā, cik piekrauta ir automašīna. Ja jums nepieciešama automašīna, kas spēj mērot lielāku attālumu, iespējams, tālam brīvdienu izbraucienam, jūs varat uzlādēt savu elektroauto kādā no aizvien pieaugoša uzlādes tīkla uzlādes stacijās un ātrās uzlādes stacijās, kuru izmantošana ir vienkārša un ātra.

Pilnīgi elektrisks vai hibrīda auto?

Škoda Enyaq Coupe iV

Jaunais Škoda Enyaq Coupe iV ir gan pārsteidzoši stilīgs, gan aerodinamiski efektīvs. Tas ir pieejams trīs jaudas versijās – 60, 80, un 80x – un tā piedāvātā maksimālā sniedzamība pārsniedz 540 km* ar vienu uzlādi.

Škoda Enyaq iV

Mūsu pirmais pilnībā elektriskais Škoda SUV piedāvā vismodernākās tehnoloģijas un nobraukumu līdz 520 km*. Varat izvēlēties no vairākiem akumulatoriem, kuru jauda un veiktspēja atšķiras.

Cik maksās mana Škoda?

Elektroauto ir tik daudz priekšrocību!

Pateicoties zemākām degvielas un uzturēšanas izmaksām, salīdzinot ar iekšdedzes dzinējiem, valdību programmām un nodokļu atvieglojumiem noteiktos tirgos, elektroauto ir daudz izdevīgāks.

Atklājiet gadu ar Enyaq

Enyaq piedāvā tik daudz iespēju. Iedvesmojieties no mūsu ieteikumiem katrā gadalaikā un izbaudiet pārsteidzošu gadu.