KĀDĒĻ PĀRIET UZ ELEKTROMOBILI?

Elektriskās automašīnas ir lētākas ekspluatācijā.

Jūs ne tikai saudzējat vidi, bet arī ietaupāt naudu. Elektromobiļu ekspluatācijas izmaksas un apkope ir lētāka, salīdzinot ar automašīnām ar iekšdedzes dzinēju. Īpašnieki var baudīt arī daudzas citas priekšrocības, piemēram, bezmaksas autostāvvietu pilsētās, piekļuvi pilsētas centram un atbrīvojumu no autoceļu nodevām.

Uzlāde ir ātra un vienkārša.

Jūs varat uzlādēt sava elektromobiļa akumulatoru gandrīz jebkur: no 230 V mājsaimniecības rozetes, Wallbox vai publiskās uzlādes un ātrās uzlādes stacijās. Ir viens vienkāršs noteikums: jo lielāka uzlādes jauda, jo ātrāk notiek uzlādes process. Kad to izmēģināsit, atklāsiet, ka tas ir gandrīz tikpat vienkārši kā viedtālruņa uzlāde.

Nav satraukuma par tālajiem braucieniem.

Elektriskās automašīnas piedāvā sniedzamību, kas ievērojami pārsniedz to, kas jums nepieciešams vidēji dienā, neatkarīgi no laikapstākļiem, braukšanas stila vai slodzes. Un, ja jums ir nepieciešams auto, lai veiktu garāku braucienu, piemēram, atvaļinājumā, tad varat uzlādēt savu elektromobili arvien augošajā publisko uzlādes un ātrās uzlādes staciju tīklā, kas ir ātri un vienkārši lietojams, jo īpaši ar mūsu Powerpass.

PILNĪGI ELEKTRISKIE ŠKODA MODEĻI

ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV

Pilnīgi jaunais ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV ir gan iespaidīgi stilīgs, gan aerodinamiski efektīvs. Tas ir pieejams trīs jaudas versijās – 60, 80 un 80x – un piedāvā maksimālo darbības rādiusu līdz 540 km* ar vienu uzlādi.

ŠKODA ENYAQ iV

Mūsu pirmais pilnībā elektriskais ŠKODA SUV piedāvā vismodernākās tehnoloģijas un nobraukumu līdz 520 km*. Varat izvēlēties no vairākiem akumulatoriem, kuru jauda un veiktspēja atšķiras.

CIK IZMAKSĀS MANA ŠKODA?

Elektriskai automašīnai ir tik daudz priekšrocību!

Tā kā degvielas un apkopes izmaksas ir zemākas nekā automašīnām ar iekšdedzes dzinēju, un valdības daudzās valstīs piedāvā nodokļu atvieglojumus īpašniekiem, elektriskie transportlīdzekļi kļūst finansiāli pievilcīgāki.

IZPĒTIET GADU AR ENYAQ iV

ENYAQ iV piedāvā tik daudz iespēju. Iedvesmojieties no mūsu padomiem par katru sezonu un izbaudiet pārsteidzošu gadu.