Dodies braucienā, bet priekšā veidojas negaisa mākoņi? Laikapstākļu lietotne ļauj viegli apskatīt, kāds laiks sagaida ne tikai tavā galamērķī, bet arī maršrutā. Aplūko gaisa temperatūru un nokrišņu radara datus. Iegūsti lietotni par brīvu tagad, un laikapstākļi vairs nekad tevi nepārsteigs nesagatavotu!

KO DARA LIETOTNE?

Laikapstākļi aktuālajā atrašanās vietā

 

Laikapstākļi aktuālajā atrašanās vietā

 

Nokrišņu radars

 

LIETOTNES UZSTĀDĪŠANA

Pasūti lietotni un uzstādi to savas automašīnas informācijas un izklaides sistēmā. Kā?

Uzstādīšana informācijas un izklaides sistēmā

Uzstādīšana, izmantojot Connect portālu

PIEEJAMĪBA TAVĀ ŠKODA

Informāciju par lietotnes pieejamību tavai Škoda atradīsi šeit. Laikapstākļu lietotne ir pieejama automašīnās, ja tās ir aprīkotas ar jaunākās paaudzes Amundsen vai Columbus informācijas un izklaides sistēmu, un Škoda Connect pakalpojumi ir aktivizēti.

ATKLĀJ VAIRĀK LIETOTŅU

KALENDĀRS

Esi vienmēr uzdevumu augstumos. Tu vari savienot kalendāru ar savu Google kontu, apskatīt darba kārtību un pat veikt konferences zvanus tieši no automašīnas.

PIEDĀVĀJUMI

Izmanto atlaides, ko piedāvā mūsu partneri, tavā maršrutā. Noderīgas akcijas un īpašie piedāvājumi ir pieejami uzpildes stacijās, mazumtirdzniecības ķēdēs un restorānos.

SATIKSMES NORĀDES

Palīdzi padarīt ikviena satiksmes dalībnieka braucienus drošākus. Lietotne informēs tevi par notiekošo maršrutā tieši informācijas un izklaides lietotnes displejā. Tā arī brīdinās tevi, ja mēģināsi uzbraukt uz lielceļa pretējā virzienā.

JAUNUMI

Esi informēts par notiekošo tavā apkārtnē. Pievieno iecienītākos jaunumu kanālus savai informācijas un izklaides sistēmai un nepalaid garām jaunākos notikumus.

DIGITĀLĀ ROKASGRĀMATA

Iedegās nepazīstams brīdinājuma indikators vai nezini, kā nomainīt riteni? Ar digitālo rokasgrāmatu norādījumi par automašīnas lietošanu vienmēr būs tev pieejami, lai arī kur tu būtu.