Ar Škoda Savienojamību jūs nekad nebūsiet atslēgti no ārpasaules. Lai arī kur jūs atrastos, jūs vienmēr būsiet notikumu epicentrā, vienmēr savienoti ar tuvajiem un mīļajiem, un ar garantiju, ka palīdzība vienmēr būs pieejama, lai tiktu galā ar sarežģījumiem. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties - jūs būsiet savienoti.

Informācijas un izklaides sistēmas

Katrā Škoda modelī jūs varat izvēlēties no vairākām informācijas un izklaides sistēmām ar ekrāna izmēru līdz 10”. Tās visas darbojas ātri un piedāvā plašu funkciju un saskarņu klāstu.

Esiet vienmēr atjaunināti

Atjaunināšanas portāls

Atjaunināšanas portāls nodrošina to, ka jūsu kartes navigācijā un informācijas un izklaides sistēma vienmēr ir atjaunināta.

Savietojamības saraksts

Iepazīstieties ar savietojamu ierīču pārskatu ar iebūvētajām Škoda informācijas un izklaides sistēmām.

Smartlink+

Ar SmartLink+ sistēmu iespējams droši izmantot tālruni braukšanas laikā, ieskaitot integrētās Apple CarPlay, Android Auto un MirrorLink® funkcijas. Pēc tam kad esat izveidojuši vada vai bezvadu savienojumu, jūs varat veikt zvanus, rakstīt ziņas, klausīties mūziku vai ērti vadīt navigācijas sistēmu, izmantojot informācijas un izklaides sistēmu. SmartLink+ sistēma ļauj jums arī piekļūt interesantiem reāllaika datiem par jūsu braucienu, kas ir saistīti ar degvielas patēriņu, braukšanas dinamiku, servisa informāiju vai apkopot detalizētus datus par braukšanu, izmantojot Škoda Connect lietotni.

Android Auto

Android Auto paplašina Android platformu jūsu automašīnā. Izmantojiet jau labi zināmas lietotnes un pakalpojumus jūsu priekšējā paneļa ekrānā. Savietojams ar iPhone 5.0 un jaunākām versijām.

Apple Carplay

CarPlay padara lietotnes no jūsu iPhone lietojamas braukšanā, atspoguļojot to darbības informāciju tieši automašīnas iebūvētajā ekrānā. Savietojams ar iPhone 5 un jaunākām versijām.

Mirrorlink™

Ja vēlaties izvēlēties un klausīties mūziku tālrunī vai saņemt braukšanas norādes - tas viss tiek atspoguļots centrālajā displejā.

Škoda mobilās lietotnes

Izmēģiniet Škoda lietotnes, kuras sniedz jūsu viedtālrunim virkni jaunu iespēju un ļauj piekļūt ekskluzīvam saturam. Apskatiet jūsu automašīnas statusu attālināti, skatieties sporta pārraides tiešraidē vai spēlējiet spēles. Apskatiet pilnu mūsu lietotņu pārskatu.

Savienotas automašīnas

Lai arī kuru Škoda modeli jūs izvēlētos, tas būs aprīkots ar jaunākajām savienojamības iespējām. Piekļūstiet jūsu automašīnai attālināti, izmantojot viedpulksteni, vai ļaujiet tai izsaukt palīdzību, ja ir radušās kādas problēmas. Mūsu mazākais modelis Citigoe iV izmanto lietotni Move&Fun, lai transformētu jūsu viedtālruni par jaudīgu informācijas un izklaides sistēmu, ko iespējams izmantot, lai attēlotu automašīnas datus, atskaņotu multimedijus, vai kā navigācijas sistēmu