Esi lietas kursā par notiekošo tev apkārt! Vai tās būtu vietējās ziņas vai ārvalstu notikumi, bizness, politika vai sports, tagad tu vari uzzināt to visu savā informācijas un izklaides sistēmā. Iegūsti lietotni par brīvu tagad un sāc izbaudīt jaunumu plūsmu katru dienu!

KO DARA LIETOTNE?

Pievieno savus iecienītākos kanālus


Izvēlies sevi interesējošās tēmas


Meklē pēc atslēgas vārdiem


LIETOTNES UZSTĀDĪŠANA

Pasūti lietotni un uzstādi to savas automašīnas informācijas un izklaides sistēmā. Kā?

Uzstādīšana informācijas un izklaides sistēmā

Uzstādīšana, izmantojot Connect portālu

PIEEJAMĪBA TAVĀ ŠKODA

Informāciju par lietotnes pieejamību tavai Škoda atradīsi šeit. Jaunumu lietotne ir pieejama automašīnās, ja tās ir aprīkotas ar jaunākās paaudzes Amundsen vai Columbus informācijas un izklaides sistēmu, un Škoda Connect pakalpojumi ir aktivizēti.

ATKLĀJ VAIRĀK LIETOTŅU

KALENDĀRS

Esi vienmēr uzdevumu augstumos. Tu vari savienot kalendāru ar savu Google kontu, apskatīt darba kārtību un pat veikt konferences zvanus tieši no automašīnas.

PIEDĀVĀJUMI

Izmanto atlaides, ko piedāvā mūsu partneri, tavā maršrutā. Noderīgas akcijas un īpašie piedāvājumi ir pieejami uzpildes stacijās, mazumtirdzniecības ķēdēs un restorānos.

SATIKSMES NORĀDES

Palīdzi padarīt ikviena satiksmes dalībnieka braucienus drošākus. Lietotne informēs tevi par notiekošo maršrutā tieši informācijas un izklaides lietotnes displejā. Tā arī brīdinās tevi, ja mēģināsi uzbraukt uz lielceļa pretējā virzienā.

LAIKAPSTĀKĻI

Šī lietotne paziņo par laikapstākļiem aktuālajā atrašanās vietā, kā arī visa tavā maršrutā. Laikapstākļi galamērķī vairs nekad nepārsteigs tevi nesagatavotu.

DIGITĀLĀ ROKASGRĀMATA

Iedegās nepazīstams brīdinājuma indikators vai nezini, kā nomainīt riteni? Ar digitālo rokasgrāmatu norādījumi par automašīnas lietošanu vienmēr būs tev pieejami, lai arī kur tu būtu.