Kaisles vadīti

Škoda ilgus gadus ir sporta patrons, īpaši hokeja, riteņbraukšanas un motoru sporta. Mēs piedzimām uz divriteņiem un kopš tā laika mīlam riteņbraukšanu, atbalstot gan lielākos profesionālos pasākumus, kā Tour de France vai La Vuelta, gan rūpējoties par amatieriem un pusprofesionāliem braucējiem.

Neilgi pēc dibināšanas 1901. gadā iemīlējām motoru sportu, savukārt 2017. gadā ieguvām savu trešo Pasaules rallija čempionāta 2. grupas titulu. Hokejs patiešām ir mūsu spēle. Mums pieder Ginesa pasaules rekords par “ilgāko galvenā sponsora goda saglabāšanu pasaules čempionātā sporta vēsturē”.

Hokejs

Škoda sponsorē IIHF hokeja pasaules čempionātu kopš 1992. gada, un iekļuva GINESA pasaules rekordu sarakstā par “ilgāko galvenā sponsora goda saglabāšanu pasaules čempionātā sporta vēsturē”. IIHF pasaules hokeja čempionāts ir svarīgākais ikgadējais ziemas sporta notikums. To vēro vairāk nekā 1,2 miljardi TV skatītāju vairāk nekā 160 valstīs visā pasaulē.

Riteņbraukšana

Pirmais transportlīdzeklis Škoda sērijveida ražošanas vēsturē bija divritenis – un mēs mīlam riteņbraukšanu jau kopš tās pašas dienas. Mēs ne tikai esam Tour de France, Vuelta España un vairāku profesionālo komandu partneri, mēs atbalstām jebkuru, kurš kaut tikai dažreiz brauc ar divriteni.

Mūsu kaislība pret riteņbraukšanu izpaužas ar “We Love Cycling” (mēs mīlam riteņbraukšanu) platformu. Atklājiet to tiešsaistes žurnālā, kurā atradīsiet oriģinālus stāstus, pārsteidzošus video un ziņojumus no visas divriteņu pasaules.

Škoda Motorsports

Škoda ir iesaistīta motoru sportā kopš 1901. gada un ir ieguvusi titulus visā pasaulē ar virkni automobiļu. 2017. bija veiksmīgākais gads 116 gadus ilgajā vēsturē. Škoda komandas ne tikai izcīnīja FIA Pasaules rallija čempionāta titulu WRC 2 klasē, bet arī uzvarēja 14 nacionālajās un virknē reģionālo čempionātu. Importētājiem un privātām komandā visā pasaulē ir pārdotas vairāk nekā 1300 Škoda Fabia R5.