KAISLES VADĪTI

ŠKODA jau ilgus gadus ir sporta patrons, īpaši, kad runa ir par hokeju, riteņbraukšanu un motoru sportu. Mēs piedzimām uz diviem divriteņiem un kopš tā laika mīlam riteņbraukšanu, atbalstot ne tikai lielākos profesionālos pasākumus, kā Tour de France vai La Vuelta, bet arī rūpējoties par amatieriem un pusprofesionāliem braucējiem.

Neilgi pēc sabiedrības dibināšanas 1901. gadā mēs iemīlējāmies motoru sportā, savukārt 2017. gadā mēs ieguvām savu trešo Pasaules rallija čempionāta 2. grupas titulu. Visbeidzot mēs varam patiesi uzskatīt, ka hokejs ir mūsu spēle. Mums pieder Ginesa pasaules rekords par “ilgāko galvenā sponsora goda saglabāšanu pasaules čempionātā sporta vēsturē”.

ŠKODA Motorsport

ŠKODA ir iesaistīta motoru sportā kopš 1901. gada un ir ieguvusi titulus visā pasaulē ar virkni transportlīdzekļu. 2017. bija veiksmīgākais gads 116 gadus ilgajā vēsturē. ŠKODA komandas ne tikai izcīnīja FIA Pasaules rallija čempionāta titulu WRC 2 klasē, bet arī uzvarēja 14 nacionālajās un virknē reģionālo čempionātu. Importētājiem un privātām komandā visā pasaulē ir pārdotas vairāk nekā 170 ŠKODA FABIA RS.

RITEŅBRAUKŠANA

Pirmais transportlīdzeklis ŠKODA sērijveida ražošanas vēsturē bija divritenis – un mēs mīlam riteņbraukšanu jau kopš tās pašas dienas. Mēs ne tikai esam Tour de France, Vuelta España un vairāku profesionālo komandu partneri, mēs atbalstām jebkuru, kurš kaut tikai dažreiz brauc ar divriteni.

Mūsu kaislība pret riteņbraukšanu izpaužas ar “We Love Cycling” (mēs mīlam riteņbraukšanu) platformu. Atklājiet to tiešsaistes žurnālā, kurā atradīsiet oriģinālus stāstus, pārsteidzošus video un ziņojumus no visas divriteņu pasaules.

HOKEJS

ŠKODA sponsorē IIHF hokeja pasaules čempionātu kopš 1992. gada, un iekļuva GINESA pasaules rekordu sarakstā par “ilgāko galvenā sponsora goda saglabāšanu pasaules čempionātā sporta vēsturē”. IIHF pasaules hokeja čempionāts ir svarīgākais ikgadējais ziemas sporta notikums. To vēro vairāk nekā 1,2 miljardi TV skatītāju vairāk nekā 160 valstīs visā pasaulē.