Ar Piedāvājumu lietotni tu zināsi par mūsu partneru īpašajiem piedāvājumiem tavā maršrutā. Iespējams, tu atradīsi vērtīgas atlaides pie autorizētajiem dīleriem, partneru DUS vai restorānos. Visi piedāvājumi ir unikāli, un tie ir pieejami tikai ŠKODA lietotnē “Piedāvājumi”. Lietotne ir pilnībā bez maksas. Viss, kas tev ir jādara, ir tā jāaktivizē.

KĀDI IEGUVUMI TEVI GAIDA?

Atkarībā no atrašanās vietas, tu vari izmantot ieguvumus un mūsu partneru īpašos piedāvājumus. Tā kā mūsu partneru loks nepārtraukti paplašinās, nākotnē tevi gaida aizvien vairāk ieguvumu.

ŠKODA

Tu vari sagatavot savu automašīnu nākamajai sezonai lētāk, ja izvēlies to veikt pie mums. Izmanto mūsu piedāvātās atlaides.

DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS

Mūsu partneru degvielas uzpildes stacijās tev ir iespēja ietaupīt ikreiz, kad uzpildies. Tevi gaida arī citi ieguvumi.

RESTORĀNI

Remdē izsalkumu mūsu partneru restorānos. Ar gardu atlaidi tu vari baudīt vēl vairāk!

KĀ TAS DARBOJAS?

ATKLĀJ MŪSU PARTNERU ĪPAŠOS PIEDĀVĀJUMUS

Ikreiz, kad pabrauc garām kādam no mūsu partneriem, tavā informācijas un izklaides sistēmas displejā tiks automātiski attēloti aktuālie īpašie piedāvājumi.

SAŅEM ATLAIŽU KUPONUS E-PASTĀ

Nospied uz piedāvājuma, lai apskatītu tā detaļas. Nospied uz pogas “Saņemt kuponu”, lai saņemtu atlaides kuponu. Tas uzreiz tiks nosūtīts tev uz e-pasta adresi.

MĒS PARĀDĪSIM CEĻU PIE MŪSU PARTNERIEM

Ja neesi drošs, kā nokļūt pie kāda no mūsu partneriem, tu vari saņemt norādes uz adresi, nospiežot pogu “Navigācija”.

IZMANTO ATLAIDES PIE MŪSU PARTNERIEM

Vienkārši parādi mūsu partnerim atlaides kuponu, ko saņēmi e-pastā. Tagad atliek tikai izbaudīt īpašo piedāvājumu!

LIETOTNES AKTIVIZĀCIJA

Tu vari viegli aktivizēt lietotni savas automašīnas informācijas un izklaides sistēmā. Kā?

PIEEJAMĪBA TAVĀ ŠKODA

Informāciju par lietotnes pieejamību tavai Škoda atradīsi šeit. Piedāvājumu lietotne ir pieejama automašīnās, ja tās ir aprīkotas ar jaunākās paaudzes Amundsen vai Columbus informācijas un izklaides sistēmu, un Škoda Connect pakalpojumi ir aktivizēti.

VĒLATIES KĻŪT PAR MŪSU PARTNERI?

Mēs nepārtraukti paplašinām mūsu partneru tīklu, lai mūsu piedāvājumu klāsts klientiem būtu iespējami plašs un dažāds. Ja vēlaties uzzināt vairāk par sadarbību ar mums, droši sazinieties ar mums.

ATKLĀJ VAIRĀK LIETOTŅU TAVAI INFORMĀCIJAS SISTĒMAI

KALENDĀRS

Esi vienmēr uzdevumu augstumos. Tu vari savienot kalendāru ar savu Google kontu, apskatīt darba kārtību un pat veikt konferences zvanus tieši no automašīnas.

SATIKSMES NORĀDES

Palīdzi padarīt ikviena satiksmes dalībnieka braucienus drošākus. Lietotne informēs tevi par notiekošo maršrutā tieši informācijas un izklaides lietotnes displejā. Tā arī brīdinās tevi, ja mēģināsi uzbraukt uz lielceļa pretējā virzienā.

LAIKAPSTĀKĻI

Šī lietotne paziņo par laikapstākļiem aktuālajā atrašanās vietā, kā arī visa tavā maršrutā. Laikapstākļi galamērķī vairs nekad nepārsteigs tevi nesagatavotu.

JAUNUMI

Esi informēts par notiekošo tavā apkārtnē. Pievieno iecienītākos jaunumu kanālus savai informācijas un izklaides sistēmai un nepalaid garām jaunākos notikumus.

DIGITĀLĀ ROKASGRĀMATA

Iedegās nepazīstams brīdinājuma indikators vai nezini, kā nomainīt riteni? Ar digitālo rokasgrāmatu norādījumi par automašīnas lietošanu vienmēr būs tev pieejami, lai arī kur tu būtu.