Padari savus braucienus vēl drošākus! Satiksmes norādes tavā informācijas un izklaides sistēmā nodrošina aktuālāko informāciju par notiekošo uz ceļa un pat brīdina, ja uzbrauc uz lielceļa pretējā virzienā. Tas viss bez nepieciešamības atvērt lietotni pirms katra brauciena – tā vienmēr darbojas fonā. Iegūsti bezmaksas izmēģinājuma versiju tūlīt!

KO DARA LIETOTNE?

Brīdinājums par nepareizu virzienu

 

Automātiskie brīdinājumi no citām Škoda automašīnām

 

Paziņojumi par sliktiem laikapstākļiem

 

Manuāli paziņojumi no citiem Škoda autovadītājiem

 

LIETOTNES UZSTĀDĪŠANA

Pasūti lietotni un uzstādi to savas automašīnas informācijas un izklaides sistēmā. Kā?

Uzstādīšana informācijas un izklaides sistēmā

Uzstādīšana, izmantojot Connect portālu

PIEEJAMĪBA TAVĀ ŠKODA

Informāciju par lietotnes pieejamību tavai Škoda atradīsi šeit. Satiksmes norāžu lietotne ir pieejama automašīnās, ja tās ir aprīkotas ar jaunākās paaudzes Amundsen vai Columbus informācijas un izklaides sistēmu, un Škoda Connect pakalpojumi ir aktivizēti.

 

ATKLĀJ VAIRĀK LIETOTŅU INFORMĀCIJAS SISTĒMAI

KALENDĀRS

Esi vienmēr uzdevumu augstumos. Tu vari savienot kalendāru ar savu Google kontu, apskatīt darba kārtību un pat veikt konferences zvanus tieši no automašīnas.

PIEDĀVĀJUMI

Izmanto atlaides, ko piedāvā mūsu partneri, tavā maršrutā. Noderīgas akcijas un īpašie piedāvājumi ir pieejami uzpildes stacijās, mazumtirdzniecības ķēdēs un restorānos.

LAIKAPSTĀKĻI

Šī lietotne paziņo par laikapstākļiem aktuālajā atrašanās vietā, kā arī visa tavā maršrutā. Laikapstākļi galamērķī vairs nekad nepārsteigs tevi nesagatavotu.

JAUNUMI

Esi informēts par notiekošo tavā apkārtnē. Pievieno iecienītākos jaunumu kanālus savai informācijas un izklaides sistēmai un nepalaid garām jaunākos notikumus.

DIGITĀLĀ ROKASGRĀMATA

Iedegās nepazīstams brīdinājuma indikators vai nezini, kā nomainīt riteni? Ar digitālo rokasgrāmatu norādījumi par automašīnas lietošanu vienmēr būs tev pieejami, lai arī kur tu būtu.