Vēlies būt drošs, ka nekādi brīdinājuma paziņojumi nepārsteidz tevi nesagatavotu? Vai gribi zināt, kā nomainīt pārdurtu riepu, ja tuvumā nav servisa? Lai arī kur tu atrastos, ar Digitālo rokasgrāmatu vari apskatīt visu informāciju par savu automašīnu informācijas un izklaides displejā. Tev bez maksas ir pieejama lietotne konkrētiem Škoda modeļiem.

KO TU ATRADĪSI DIGITĀLAJĀ ROKASGRĀMATĀ?

Interaktīvi attēli

 

Simbolu pārskats

 

Strukturēts saturs

 

Pamācību video

 

KUR ATRODAMA ROKASGRĀMATA?

PIEEJAMĪBA TAVĀ ŠKODA

Digitālās rokasgrāmatas lietotne ir iekļauta automašīnu ar jaunākās paaudzes informācijas un izklaides sistēmām pamataprīkojumā. Visa informācija rokasgrāmatā tiek automātiski atjaunināta, lai tu tai vari pilnībā vienmēr uzticēties. Apskati lietotnes pieejamību tavā Škoda.

ATKLĀJ VAIRĀK LIETOTŅU

KALENDĀRS

Esi vienmēr uzdevumu augstumos. Tu vari savienot kalendāru ar savu Google kontu, apskatīt darba kārtību un pat veikt konferences zvanus tieši no automašīnas.

PIEDĀVĀJUMI

Izmanto atlaides, ko piedāvā mūsu partneri, tavā maršrutā. Noderīgas akcijas un īpašie piedāvājumi ir pieejami uzpildes stacijās, mazumtirdzniecības ķēdēs un restorānos.

SATIKSMES NORĀDES

Palīdzi padarīt ikviena satiksmes dalībnieka braucienus drošākus. Lietotne informēs tevi par notiekošo maršrutā tieši informācijas un izklaides lietotnes displejā. Tā arī brīdinās tevi, ja mēģināsi uzbraukt uz lielceļa pretējā virzienā.

LAIKAPSTĀKĻI

Šī lietotne paziņo par laikapstākļiem aktuālajā atrašanās vietā, kā arī visa tavā maršrutā. Laikapstākļi galamērķī vairs nekad nepārsteigs tevi nesagatavotu.

JAUNUMI

Esi informēts par notiekošo tavā apkārtnē. Pievieno iecienītākos jaunumu kanālus savai informācijas un izklaides sistēmai un nepalaid garām jaunākos notikumus.