Ar Kalendāra lietotni tu vienmēr būsi savas dienas pavēlnieks! Ja daudz laika pavadi pie stūres, šī lietotne ir domāta tieši tev. Atstāj mobilo tālruni kabatā un pārvaldi savas tikšanās automašīnas informācijas un izklaides displejā. Iegūsti lietotni bez maksas tūlīt, sasaisti to ar savu Google kontu un tu nekad vairs nenokavēsi nevienu tikšanos!

KĀ KALENDĀRS VAR TEV PALĪDZĒT?

Pārvaldīt grafiku informācijas un izklaides displejā

 

Konferenču zvani automašīnā

 

Navigācija uz tikšanās vietām

 

LIETOTNES UZSTĀDĪŠANA

Pasūti lietotni un uzstādi to automašīnas informācijas un izklaides sistēmā. Kā?

Uzstādīšana informācijas un izklaides sistēmā

Uzstādīšana, izmantojot Connect portālu

PIEEJAMĪBA TAVĀ ŠKODA

Informāciju par lietotnes pieejamību tavai Škoda atradīsi šeit. Kalendāra lietotne ir pieejama automašīnās, ja tās ir aprīkotas ar jaunākās paaudzes Amundsen vai Columbus informācijas un izklaides sistēmu, un Škoda Connect pakalpojumi ir aktivizēti. Automašīnai jābūt arī interneta savienojumam – mobilā tālruņa tīklājā.

ATKLĀJ VAIRĀK LIETOTŅU TAVAI INFORMĀCIJAS SISTĒMAI

PIEDĀVĀJUMI

Izmanto atlaides, ko piedāvā mūsu partneri, tavā maršrutā. Noderīgas akcijas un īpašie piedāvājumi ir pieejami uzpildes stacijās, mazumtirdzniecības ķēdēs un restorānos.

SATIKSMES NORĀDES

Palīdzi padarīt ikviena satiksmes dalībnieka braucienus drošākus. Lietotne informēs tevi par notiekošo maršrutā tieši informācijas un izklaides lietotnes displejā. Tā arī brīdinās tevi, ja mēģināsi uzbraukt uz lielceļa pretējā virzienā.

LAIKAPSTĀKĻI

Šī lietotne paziņo par laikapstākļiem aktuālajā atrašanās vietā, kā arī visa tavā maršrutā. Laikapstākļi galamērķī vairs nekad nepārsteigs tevi nesagatavotu.

JAUNUMI

Esi informēts par notiekošo tavā apkārtnē. Pievieno iecienītākos jaunumu kanālus savai informācijas un izklaides sistēmai un nepalaid garām jaunākos notikumus.

DIGITĀLĀ ROKASGRĀMATA

Iedegās nepazīstams brīdinājuma indikators vai nezini, kā nomainīt riteni? Ar digitālo rokasgrāmatu norādījumi par automašīnas lietošanu vienmēr būs tev pieejami, lai arī kur tu būtu.