Iepazīstinām jūs ar ŠKODA Connect tiešsaistes pakalpojumiem, kas ļaus jums izbaudīt katru dienu pilnībā! Iegādājoties visus vai dažus no šiem pakalpojumiem, jūsu automašīnai tiks pievienota virkne iespēju, kas aptver izklaidi ceļā, apkopi un jūsu drošību. Apskatiet detalizētu informāciju par visām iespējām.

Informācija un izklaide tiešsaistē

Informācijas un izklaides tiešsaistes pakete piedāvā plašu pakalpojumu klāstu: satiksmes dati, jaunumi, laika prognoze... Skatieties video, lai uzzinātu, kas vēl ir pieejams.

CARE CONNECT: PROAKTĪVIE PAKALPOJUMI:

Proaktīvie pakalpojumi palīdzēs jums tikt galā ar kļūmēm vai jebkurām citām problēmām, kas saistītas ar jūsu automašīnas stāvokli. Automašīna automātiski sazinās ar servisa centru vai veic palīdzības zvanu, ja jūs nonākat nelielā negadījumā. Proaktīvie pakalpojumi ir savietojami ar lielāko daļu informācijas un izklaides sistēmu un var būt pieejami standartaprīkojumā vai papildaprīkojumā.

CARE CONNECT: ATTĀLINĀTA VADĪBA

Attālināta vadība ir pilnīgi jauns veids, kā kontrolēt jūsu automašīnu, savstarpēji savienojoties jūsu automašīnai ar jūsu viedtālruni. Jūs varat arī izmantot mobilo tālruni, lai kontrolētu automašīnu un saņemtu statusa ziņojumus. Pakalpojumu pieejamība tiek periodiski atjaunota. Care Connect pakalpojumi ir savietojami ar lielāko daļu informācijas un izklaides sistēmu.

ĀRKĀRTAS ZVANS

Ļoti svarīga ŠKODA Connect daļa ir Ārkārtas un e-zvana drošības iespēja, kas ir iekļauta standartaprīkojumā Care Connect servisa pakotnes sastāvdaļa un ir bez maksas visu automašīnas dzīvi.

ŠKODA Connect portāls

ŠKODA Connect portāls ļauj jums viegli pārvaldīt savus ŠKODA Connect pakalpojumus.

ŠKODA Connect lietotne

ŠKODA Connect lietotne ļauj jums attālināti uzraudzīt un kontrolēt jūsu savienoto ŠKODA automašīnu.

ŠKODA Connect pieejamība

Vienkārši pārbaudiet, vai ŠKODA Connect ir pieejams jūsu valstī.

VEIKALS

Atlasītajās informācijas un izklaides sistēmās ir veikals, kurā varat viegli un ērti papildināt datu paketes, paplašināt savus ŠKODA Connect pakalpojumus un lejupielādēt lietotnes, piemēram, jaunumus un laika ziņas.

PIEKĻUVE TIEŠSAISTEI

Izbaudiet informācijas un izklaides tiešsaistē pakalpojumus savā automašīnā.