Ceļiem. Lielceļiem. Bezceļiem. Visiem.

Škoda apvidus auto Kamiq, Karoq, Kodiaq un elektriskais Enyaq tagad īpaši izdevīgi un ātri pieejami!

Tagad sadarbībā ar Citadele Leasing īpaši noteikumi iegādei.

Apskati pieejamos akcijas auto šeit.

Populārākie un pieprasītākie apvidus auto, kas saņēmuši augstākos auto nozares apbalvojumus ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā, tagad pieejamāki kā jebkad. Stilīgais un dinamiskais Kamiq, solīdais un praktiskais Karoq, ietilpīgais un ģimeniskais Kodiaq kā arī elektriskais Enyaq.

Škoda Kamiq Monte Carlo

Īpašajā aprīkojumā iekļauta 3-spieķu sporta multifunkcionāla apsildāma ādas stūre Monte Carlo, pārkošanās sensori priekšā & aizmugurē, atpakaļskata kamera, priekšējā loga apsilde, melni, glancēti jumta reliņi daudz kas cits.

Galvenās iezīmes

Komforta aprīkojumsDizaina aprīkojums

Škoda Karoq Ambition Plus

Karoq Ambition Plus aprīkots ar 2-zonu automātisko klimata kontroli (Climatronic), pārkošanās sensoriem priekšā & aizmugurē, atpakaļskata kameru, 2-spieķu multifunkcionālu ādas stūri ar apsildi un daudz ko citu.

Galvenās iezīmes

DrošībaKomforts

Škoda Kodiaq L&K

Ekskluzīvs izskats, pateicoties hromētam radiatora režģim un sudraba krāsas jumta reliņiem. Unikālie 19” Sirius vieglmetāla diski un durvju apakšējās daļas apdare virsbūves krāsā iekļauta standartaprīkojumā. Izsmalcināts interjers apvieno sevī augstas klases kvalitāti ar lielu telpas plašumu.

Galvenās iezīmes

Ārpuseiekšpuse