Pievērsiet uzmanību mūsu jaunākajai, kas “Modern Solid” ietērpā lepojas ar uzrakstu Škoda uz motora pārsega. Ielūkojieties tās valdzinošajās LED Matrix acīs, kuru slaidākā augšdaļa harmoniski iesniedzas spārnos. Jūs pārsteigs tās plakanākais un platākais priekšējais režģis “Tech Deck Face”, kas ir jauns, taču pazīstams.

Patiesi oriģināls eksterjers

Modern Solid

Škoda Elroq iezvana jaunu Škoda dizaina laikmetu. Tās funkcionālais, minimāliskais un tehniski nevainojamais “Modern Solid” izskats izstrāvo īstumu un spēku, tādējādi paturot mūsu zīmolam raksturīgo Škoda dizaina savdabību. Vienlaikus “Modern Solid” ievieš lieliskus jaunus vizuālos akcentus, piemēram, spoži melno priekšējo režģi “Tech Deck Face”. Tādā veidā mums ir izdevies izstrādāt jaunu priekšpuses koncepciju, vienlaikus atsaucoties uz pazīstamajām Škoda aprisēm. Nākotnē “Tech Deck Face” kļūs par zīmola dizaina raksturīgo elementu.

Inovatīvs un ilgtspējīgs salons

Salons iemieso izcilu tehnoloģiju, plašuma un ilgtspējīgu materiālu līdzsvaru. Ņemsim par piemēru kaut vai salona apdares variantu “Loft”, ko rotā tumšas melanžas šķiedra “Recytitan”, kas par 78 % ir izgatavota no polietilēntereftalāta, ko iegūst, pārstrādājot plastmasas pudeles un tamlīdzīgus ražojumus. Līdztekus ilgtspējai tehnoloģiju cienītājiem patiks arī informācijas un izklaides sistēmas intuitīvi saprotamais 13 collu centrālais displejs, 5 collu digitālais mērinstrumentu panelis. Esiet drošs, ka Elroq ir automašīna, no kuras nekādā ziņā nevēlēsities izkāpt.

Dzinēju varianti, akumulatori un uzlāde

Vairs nekādu raižu par nobraucamo attālumu. Izvēlieties kādu no četriem spēkiekārtu variantiem un dodieties uz līdz šim neredzētām vietām ar vairāk nekā 560 km nobraucamā attāluma garantiju. Modelis Elroq ir pieejams 50, 60, 85 un 85x versijā, ar pakaļējo vai visu riteņu piedziņu, un tā jauda ir no 125 kW līdz 220 kW.

Škoda Elroq versijas

● Elroq 50 — pakaļējo riteņu piedziņa, akumulatora ietilpība 55 kWh, jauda 125 kW, maksimālais ātrums 160 km/h
● Elroq 60 — pakaļējo riteņu piedziņa, akumulatora ietilpība 63 kWh, jauda 150 kW, maksimālais ātrums 160 km/h
● Elroq 85 — pakaļējo riteņu piedziņa, akumulatora ietilpība 82 kWh, jauda 210 kW, maksimālais ātrums 180 km/h
● Elroq 85x — pilnpiedziņa, akumulatora ietilpība 82 kWh, jauda 220 kW, maksimālais ātrums 180 km/h

Lai kuru Elroq versiju jūs izvēlēsities, visām ir pieejama ātrā uzlāde no līdzstrāvas iekārtas. Varianti 85 un 85x piedāvā uzlādi no līdzstrāvas iekārtas līdz 175 kW. Visu četru spēkiekārtu versiju akumulatorus var uzlādēt no 10 % līdz 80 % mazāk nekā 28 minūtēs.

Ja uzlādējat Elroq mājās, darbā vai jebkur citur, izmantojot Škoda pie sienas stiprināmos uzlādētājus (Wall Box) ar jaudu līdz 11 kW, pēc 5,5 līdz 8 stundu uzlādes akumulators būs pilns un gatavs braucienam.

Mūsu prioritāte ir jūsu drošība

Līdz deviņiem drošības spilveniem, bezgala daudzas labi pazīstamas palīdzības un drošības sistēmas, tostarp braukšanas asistents, priekšējais asistents un pasažieru aizsardzības asistents, kā arī augsts pasīvās un aktīvās drošības līmenis mūsu automašīnās ir norma. Attālās novietošana stāvvietā un attālās iemācītās novietošana stāvvietā funkcija ļauj jums novietot Elroq stāvvietā, izmantojot mobilo tālruni un lietotni “MyŠkoda”, nemaz nesēžot automašīnā, un tā var iebraukt iepriekš ieprogrammētā vietā līdz 50 metru attālumā. Vai var būt vēl vienkāršāk?