MŪSU MANTOJUMS

STĀSTS, KURAM NAV LĪDZĪGU

Kopš automašīnu industrijas pirmssākumiem ŠKODA zīmols vienmēr ir veidojis progresīvākās tehnoloģijas un izgudrojumus. Mobilitātes prieks un visas tehniskās lietas sākotnēji atspoguļojās divriteņos, kam sekoja motocikli un, visbeidzot, automašīnās. Pievienojieties mums pārsteidzošā ceļojumā pa ŠKODA vēstures gaitu kopš dibināšanas laika 1895. gadā līdz mūsdienām, un atklājiet tās bagāto mantojumu, kas ir lielisku automašīnu un intriģējošu brīžu piepildīts.

SĒDIETIES PIE STŪRES

Izbrauciet ar klasisku ŠKODA. Atgriezieties atpakaļ laikā kopā ar mums un apsēdieties pie L&K ŠKODA 110 stūres. Jūs gaida patīkams brauciens pa vēsturisko Prāgu, kur jūs atradīsiet daudz interesantu lietu, un ne tikai saistībā ar automašīnu, kurā sēžat.

DIBINĀTĀJI

Enerģiska partnerība starp Vaclavu Laurinu un Vaclavu Klementu un viņu kopīgā uzņēmuma dibināšana veidoja mūsu uzņēmuma veiksmes stāsta pamatu.

STŪRAKMEŅI, KAS MŪS IR VEIDOJUŠI

Ir bijuši vairāki brīži mūsu vēsturē, kas ir likuši mums doties tālāk un noteikuši virzienu. Apskatiet tos kopā ar mums un tad atklājiet visus modeļus, kurus esam ražojuši.

MŪSU INOVĀCIJU SIMBOLS

Katra automašīna ar spārnoto bultu uz dzinēja pārsega var lepoties ar piederību ilgai nepārtrauktu inovāciju tradīcijai. ŠKODA logo arī ir mainījies laika gaitā. Apskatiet tā evolūciju vai apmeklējiet ŠKODA muzeju.

KAISLES VIRZĪTI

Vēsture nav vienkārši laika ritējums. Tā ir nebeidzamu stāstu kolekcija. Godinot ŠKODA aizraujošo vēsturi, esam izveidojuši nevis notikumu laika joslu, bet emociju. Un nav labāku ŠKODA mantojuma sargātāju par cilvēkiem, kas brauc ar mūsu automašīnām.

MŪSDIENU MODEĻI

ŠKODA jaunāko laiku vēsture sākas 1991. gadā, kad zīmols pievienojās Volkswagen Group. Līdz tam, pirmais mūsdienu modelis FAVORIT, kas iezīmē zīmola pārveidi par veiksmīga modernu automašīnu ražotāju, jau bija pārdošanā. Atklājiet to, kā arī citus modeļus, ko gadu laikā ražojis zīmols.

ŠKODA Muzejs

Izbaudiet ŠKODA vēstures pieredzi mūsu muzejā, kurā jūs redzēsiet jaunākās nākotnes koncepcijas kopā ar ikoniskajiem modeļiem