MŪS VIENO HOKEJS

AIZRAUTĪBA JAU 27 GADUS

ŠKODA sponsorē IIHF hokeja pasaules čempionātu kopš 1992. gada, un iekļuva GINESA rekordu grāmatā par “ilgāko galvenā sponsora goda saglabāšanu pasaules čempionātā sporta vēsturē”. IIHF pasaules hokeja čempionāts ir svarīgākais ikgadējais ziemas sporta notikums. To vēro vairāk nekā 1,2 miljardi TV skatītāju vairāk nekā 160 valstīs visā pasaulē.

ŠKODA ATBALSTA LATVIJAS HOKEJA IZLASI

ŠKODA Latvija atbalsta Latvijas Hokeja federāciju, nodrošinot to ar saviem automobiļiem. Tas ir mūsu ieguldījums, lai Latvijas hokeja saime visus savus spēkus un zināšanas varētu novirzīt mūsu hokejistu izaugsmei, nedomājot par ikdienišķām lietām. Automobiļi kalpo gan reprezentatīviem nolūkiem, pārstāvot LHF dažādos pasākumos ar ŠKODA KODIAQ, gan arī praktiskā pielietojumā ikdienas darbos, kur lieliski noder ŠKODA OCTAVIA COMBI ar ietilpīgo bagāžas telpu.

LATVIJAS IZLASE 2019. GADA ČEMPIONĀTĀ

Jau ceturtdaļgadsimta ŠKODA un hokejs sader kopā kā kino un popkorns vai vasara un saule! Kopš 1992. gada ŠKODA AUTO ir Starptautiskās Hokeja Federācijas (IIHF) čempionāta oficiālais sponsors. Katru pavasari, kad norisinās gada svarīgākais notikums hokejā, ŠKODA nodrošina čempionāta rīkotājiem vairāk nekā 50 automobiļus. Automašīnas tiek izmantotas organizatoru un hokeja izlašu vajadzībām, ļaujot Pasaules hokeja saimei iepazīt jaunākos ŠKODA modeļus.

Šogad pasaules hokeja čempionāts notiks no 10. līdz 26. maijam Slovākijas pilsētās Bratislavā un Košicē. 16 labākās pasaules hokeja izlases, ieskaitot Latvijas, darīs visu iespējamo, lai sasniegtu augstākos izvirzītos mērķus. Latvijas izlase savas apakšgrupas spēles aizvadīs Ondreja Nepelas arēnā Bratislavā, kas spēj uzņemt vairāk nekā desmit tūkstošus fanu.

Latvijas izlase “B” apakšgrupā cīnīsies ar šādām komandām: Austrija (11.05), Šveice (12.05), Itālija (14.05), Čehija (16.05), Krievija (18.05), Zviedrija (20.05) un noslēdzošā apakšgrupas cīņa ar Norvēģiju (21.05)

 

Plašāku informāciju meklējiet IIHF mājas lapā  šeit.

SKAISTĀKIE 2018. GADA ČEMPIONĀTA MOMENTI


LHF un ŠKODA Latvija


IIHF Aplikāciju atbalsta ŠKODA

ŠKODA AUTO piedāvātā 2019. gada IIHF pasaules hokeja čempionāta lietotne 2019 IIHF Ice Hockey World Championship ir čempionāta tabula jūsu kabatā: Sekojiet līdzi saviem mīļākajiem spēlētājiem un rezultātiem.

#mususpele

2019. gada IIHF pasaules čempionāts hokejā