Izveidojiet paši savu dizainu

Mūsu klienti var izvēlēties no plaša iezīmju klāsta, kas pasvītro Škoda Superb unikālo dizainu, līdzās virknei aksesuāru, kas padara ikdienas braucienus ērtākus.

Komforts un praktiskums

Saulessargs bagāžas nodalījuma vāka stiklam

Saulessargs bagāžas nodalījuma vāka stiklam pasargā pasažierus no nevēlamas saules gaismas.

Termoelektriska dzesēšanas kaste

Automašīnas ledusskapis nodrošina ātru un vienmērīgu dzesēšanu karstās vasaras dienās.

Komforta pakete

Komforta pakete piedāvā daudz atjautīgu risinājumu, kas padarīs jūsu darījumu un ģimenes braucienus vēl patīkamākus.

„Lounge Step“ kājas balsts

Braukšanas komforta uzlabošana pasažiera kājām un pēdām.

Drošība

Kidfix XP bērnu sēdeklis

Bērnu sēdekli iespējams uzstādīt tikai ar skatu braukšanas virzienā vai nu malējos sēdekļos aizmugurē, vai uz priekšējā pasažiera sēdekļa, kas aprīkoti ar ISOFIX sistēmu.

Suņu drošības josta -''M''

Suņu drošības josta no Škoda Oriģinālo aksesuāru klāsta ir ārkārtīgi svarīgs aprīkojuma elements ikvienam, kas regulāri ņem līdzi ceļā savu četrkājaino draugu.

Sports un dizains

Nerūsējošā tērauda pedāļu uzlikas

Ar šiem pedāļiem vadītāja kāju zona izskatās vizuāli pievilcīgāk, bet sudraba krāsa saskan ar hromētiem akcentiem interjerā.

Priekšējā bampera līste

Hromētas līstes uz priekšējā un aizmugurējā bampera piešķir automašīnai izteiktu elegances auru, kas izskatās gan mūsdienīgi, gan pievilcīgi.

Dekoratīvas durvju sliekšņu uzlikas

Dekoratīvas durvju sliekšņu uzlikas nav tikai praktisks risinājums durvju sliekšņu aizsardzībai - tās arī pastiprina automašīnas estētiskās iezīmes.

Ādas atslēgas piekariņš

Ne tikai efektīvi pasargā no bojājumiem, bet arī paaugstina vizuālā stila līmeni.

Diski un riepas

Škoda Oriģinālo aksesuāru klāstā pieejami ekskluzīvi vieglmetāla diski ar dažādiem dizainiem un krāsām, ko iespējams uzstādīt Škoda Superb.

Transportēšana

Superb piekabes āķis

Šis piekabes āķis ir veidots no augstas kvalitātes materiāliem, un tas ir izgājis izaicinošus izturības pārbaudījumus, kā arī stiprības un noturības pret koroziju novērtējumu.

Velosipēdu turētājs piekabes āķim

Velosipēdu turētājs ir ļoti stiprs, viegli uzstādāms un izmantojams - jums vienkārši nedaudz jāpaceļ divritenis, lai to nostiprinātu savā vietā.

Pamata jumta reliņi

Kvalitātes, pārbaudītas drošības un lietotāju komforta dēļ pamata jumta reliņi ir pelnījuši labākā risinājuma godu lielāku priekšmetu transportēšanai.

Velosipēdu turētājs uz jumta

Turētājs nodrošina drošu veidu, kā transportēt velosipēdus, piemēram, kad dodaties ar divriteņiem brīvdienu izbraucienā vasarā.

Savienojamība

Savienojuma kabelis USB Apple ierīcēm

USB savienojuma kabelis USB Apple ierīcēm ļauj jums izvēlēties dziesmas izvēlnē automašīnas radio vai navigācijas sistēmā.

Savienojuma kabelis USB - Micro USB

USB kabelis ārējas USB ierīces pievienošanai.

Šķidrumi un automašīnas kosmētika

Priekšējā paneļa tīrīšanas līdzeklis

Instrumentu paneļa tīrīšanas līdzeklis ir augstas kvalitātes emulsija, kas atsvaidzina krāsas un saglabā un uzlabo visas plastmasas detaļas.

Viss vienā - universāls tīrītājs

Universālais interjera tīrītājs konsekventi notīra netīrumus, nikotīna pārpalikumus un traipus no stikla, sēdekļu pārvalkiem un gumijas, un plastmasas elementiem.

Ekrāna tīrītājs

Šis praktiskais, mūsdienīgais, minimālistiska dizaina komplekts sastāv no tīrīšanas līdzekļa un augstas kvalitātes tīrīšanas auduma.

Kukaiņu notīrīšanas līdzeklis

Efektīvs tīrīšanas līdzeklis kukaiņu netīrumu notīrīšanai.

Škoda zīmola preces

Vēlaties saskaņot savu un automašīnas izskatu? Apskatiet pievilcīgo zīmola apģērbu un aksesuārus ar pārdomātām iezīmēm - kā jau tas ir sagaidām arī no mūsu modeļiem.

Škoda Superb aksesuāri
pdf (10.5 MB)

Izvēlieties aksesuārus savai Škoda