Uzlādē jebkur ar vienu karti

Uzlādējiet dzīvi ar Powerpass no Elli

Pateicoties Powerpass kartei, jūs varat vienkārši izmantot lielāko daļu publisko maksas lādētāju. Ar vienu karti var uzlādēt praktiski jebkur. Vienā aplikācijā varēsiet arī glīti skatīt visus savus uzlādes datus un maksājumus. Powerpass ir pieejams kopš pirmā Enyaq iV izlaišanas, un tas nodrošina arī piekļuvi IONITY ātrās uzlādes tīklam. Powerpass ir pakalpojums, ko nodrošina uzņēmums Elli - Volkswagen Group Charging GmbH.

Beidziet uzpildīties! Uzlādējaties!

Viegli lietojams un ērts - tas ir Powerpass galvenais mērķis. Šis ir gudrs uzlādes risinājums, ko varat izmantot pa ceļam. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, vienkārši noskatieties īsu video.

Kā sākt uzlādi ar Powerpass?

Gids

Lejupielādējiet aplikāciju

Pasūtiet savu karti

Sapārojiet karti

Uzziniet vairāk par Powerpass

Jautājumi un atbildes

Kādu tarifu izvēlēsies savam Powerpass?

Pērkot jaunu Enyaq iV, varat izvēlēties vienu no trim ierobežota laika tarifu piedāvājumiem – Charge Free, Simply Charge un Charge Faster. Charge Free tarifs ir bez ikmēneša maksas, un tā būs īstā izvēle, ja neplānojat ļoti bieži izmantot publiskās uzlādes stacijas. Simply Charge attiecas uz visām Enyaq iV automašīnām un sastāv no ikmēneša maksas sākot no 2,99 € un zemām cenām gan regulārai, gan ātrai publiskajai uzlādei. Charge Faster tarifs ir paredzēts tikai automašīnām ar DC paketi un nodrošina vēl zemākas cenas publiskajai uzlādei.

Publiskās uzlādes stacijas

Powerpass lietotne

Powerpass ir ērta viss vienā uzlādes aplikācija Škoda Auto klientiem. Izmantojot viedo Škoda iV lādētāju, šī aplikācija palīdzēs gan publiskajā, gan mājas uzlādē.

Uzlādes kabeļi

DC

ĀTRĀ PUBLISKĀ UZLĀDE

50 - 125 kW (Enyaq iV)
MODE 4 uzlādes kabelis (daļa no lādētāja)

AC

PUBLISKĀ UZLĀDE

7,2 - 11 kW (ENYAQ iV)

3.6 kW (Octavia iV, Superb iV)

MODE 3 uzlādes kabelis