TOUR DE FRANCE

TOUR DE FRANCE
04
JUL

TOUR DE FRANCE

04 JUL, 2018 - 28 JUL, 2018

ŠKODA ir oficiālais Tour de France partneris un oficiālā sacīkšu automašīna kopš 2004. gada.

ŠKODA – LEPNI BŪT PAR TOUR DE FRANCE SPONSORU

Ilgi pirms automašīnām, ŠKODA tika radīts kā divriteņu ražotājs. Kopš tiem laikiem esam vienmēr bijuši kopā ar riteņbraucējiem. Šogad mēs atzīmējam Tour de France sponsorēšanas 15 gadu jubileju un esam lepni sponsorēt arī mūsu izslavēto „Zaļo krekliņu“ labākajam sprinterim.

Mūsu loģistikas pamatā ir sarkanas krāsas Superb. Tā ir tehnoloģiski modificēta ŠKODA – mobilais vadības centrs, no kura sacīkšu direktors vada braucienu.

Šāda pārsteidzoša pasākuma organizēšana prasa daudz pūļu. Paužot savu nodošanos un mīlestību pret starptautisko riteņbraukšanu, ŠKODA nodrošinās 250 atbalsta automašīnu autoparku riteņbraucējiem, nodrošinot visu sacīkšu netraucētu norisi.

KODA – VIENMĒR KOPĀ AR RITEŅBRAUCĒJIEM

TOUR DE FRANCE LIETOTNE – NODROŠINA ŠKODA

Esi informēts ar šo visiem riteņbraukšanas faniem noderīgo lietotni. Kopvērtējums, reāla laika sacīkšu atjauninājumi, GPS sekošana, braucēju profili un daudz kas vairāk!

ŠKODA AUTOMAŠĪNAS IR VEIDOTAS RITEŅBRAUCĒJIEM

Mēs mīlam riteņbraukšanu, tas ir fakts. Šī kaislīgā mīlas dēka aizsākās pirms 120 gadiem, kad ŠKODA dibinātāji, inženieri Laurins un Klements izveidoja inovatīvu divriteņu sēriju. Tehnoloģijām progresējot, viņi sāka ražot automašīnas, nepārtraukti saglabājot saikni ar riteņbraukšanu.

ŠKODA dizains ietver lielus bagāžas nodalījumus, četru riteņu piedziņas versijas, VarioFlex sēdekļus un piederumus, kā divriteņu turētāji un aizsardzība pret dubļiem salonā. Mūsu modeļiem ir pieejamas pilnīgas savienojamības iespējas ar kartēm un riteņbraukšanas lietotnēm – tas viss ir veidots, lai ļautu riteņbraucējiem doties visur, kur viņi vēlas. No svētdienas riteņbraucējiem līdz pasaules klases profesionāļiem, automašīnas un divriteņi vienmēr iet roku rokā ar ŠKODA.

ŠKODA KOLEKCIJA RITEŅBRAUCĒJIEM

Izvēlieties savu ŠKODA dīleri un aplūkojiet riteņbraukšanas apģērbu, divriteņus, piederumus un slavenos ŠKODA „Zaļos krekliņus“.

MĒS MĪLAM RITEŅBRAUKŠANU

Vai jūs mīlat riteņbraukšanu? Atklājiet tiešsaistes žurnālu ar oriģināliem stāstiem, lieliskiem video un ziņām no visas plašās riteņbraukšanas pasaules.