IZKLAIDES TIEŠSAISTES SERVISI

Iepazīstinām jūs ar Škoda Connect tiešsaistes pakalpojumiem, kas ļaus jums izbaudīt katru dienu pilnībā! Iegādājoties visus vai dažus no šiem pakalpojumiem, jūsu automašīnai tiks pievienota virkne iespēju, kas aptver izklaidi ceļā, apkopi un jūsu drošību. Apskatiet detalizētu informāciju par visām iespējām.

Care Connect Servisi


ĀRKĀRTAS ZVANS

Ļoti svarīga Škoda Connect daļa ir Ārkārtas zvana drošības iespēja, kas ir Care Connect servisa paketes sastāvdaļa un ir bez maksas visu automašīnas dzīvi.

ŠKODA CONNECT PORTĀLS

Škoda Connect portāls ļauj jums viegli pārvaldīt savus Škoda Connect pakalpojumus.

Servisa plānošana

Servisa grafiks ir daļa no Proaktīvajiem pakalpojumiem – Care Connect paketē. Aktivizējiet savu vēlamo servisa partneri Škoda Connect, un jūsu automašīna informēs jūsu izvēlēto autorizēto servisu, ja būs nepieciešama apkope vai remonts. Vienkārši un ērti!

Augstāk redzamajā video jūs varat uzzināt, kā aktivizēt Servisa grafiku savā automašīnā, izmantojot Škoda Connect.

Automašīna ar Škoda Connect nosūtīs jūsu izvēlētajam servisa partnerim informāciju 14 dienas pirms servisa intervāla (apkope, eļļas maiņa) vai tad, ja instrumentu panelī ieslēdzas specifisks brīdinājums. Pēc tam ar klientu sazinās izvēlētais servisa partneris, izmantojot vēlamo komunikācijas kanālu

Pēc CW 31/2018 jūsu automašīna varēs nodot informāciju par zemāk redzamo brīdinājuma paziņojumu sarakstu *.

Brīdinājuma paziņojumu indikatoru sarakstu iespējams atrast Lietotāja rokasgrāmata.

*Škoda Auto patur tiesības izmainīt brīdinājuma paziņojumu indikatoru klāstu bez iepriekšēja brīdinājuma.