This page is a supplementary page of the opening page. Click the button to get back.
Scala tehniskās specifikācijas

Visas detaļas, kuras meklējāt

Automašīnas izmēri

Ārējie un iekšējie izmēri, bagāžas nodalījuma tilpums.

Drošība

Drošības iezīmes

Škoda Scala nepieļauj kompromisus drošībā. Bez jau aprakstītajām drošības sistēmām sekojošas iezīmes ir pieejamas pamataprīkojumā un papildaprīkojumā:

› Isofix un Top Tether stiprinājuma punkti bērnu drošības sēdekļa piestiprināšanai otrās rindas ārējos sēdekļos. Isofix ir pieejami arī priekšējā pasažiera sēdeklī.

› Kruīzkontrole uztur iestatītu braukšanas ātrumu, bet ātruma ierobežotājs ļauj vadītājam braukt ar jebkādu ātrumu līdz, bet ne vairāk par iepriekš iestatītu vērtību.

ABS novērš riteņu bloķēšanos avārijas bremzēšanas gadījumā vai, bremzējot uz slidena ceļa seguma.

› Palielinot bremžu spiedienu, HBA bremzēšanas asistents palīdz vadītājam situācijās, kad ir nepieciešama avārijas bremzēšana. Tas var arī novest pie ievērojama bremzēšanas distances samazinājuma.

EBD automātiski optimizē bremzēšanas spiedienu un kopējo bremzēšanas spēka līdzsvaru un novērš aizmugurējo riteņu pārlieku lielu bremzēšanu.

MSR novērš piedziņas riteņu bloķēšanos, kas var rasties, kad vadītājs samazina ātrumu uz slidena ceļa.

ASR nodrošina vienmērīgu kustības uzsākšanu un paātrinājumu bez riteņu izslīdešanas uz slidena seguma.

EDL palīdz ar paātrinājumu vai braukšanu slīpumā augšup zemas saķeres apstākļos vienam no piedziņas riteņiem.

TSA darbojas, ja automašīna ir aprīkota ar oriģinālo sakabes ierīci ar pati savu vadības bloki. Sistēma nobremzē vienu vai vairākus riteņus un vienlaikus samazina dzinēja griezes momentu pēc nepieciešamības. TSA sistēma iejaucas un palīdz stabilizēt automašīnu un piekabi.

XDS+ palīdz vadītājam asos līkumos un nodrošina neitrālu automašīnas reakciju dinamiskas braukšanas laikā līkumos. Vadības elektronika simulē pašbloķējošā diferenciāļa darbību, lai uzlabotu saķeri un braukšanas dinamiku, braucot līkumos. Rezultātā automašīna pārliecinošāk un neitrālāk izbrauc līkumus.

› Riepu spiediena kontrole TPM+ nepārtraukti informē vadītāju par spiedienu riepās.

› Papildaprīkojumā pieejamā Hill-Hold Control sistēma kustības uzsākšanai slīpumā palīdz vadītājam droši uzsākt kustību augšup slīpumā. Sistēma tiek aktivizēta, kad tiek pārsniegts piecu grādu slīpuma slieksnis, un jūs varat droši un viegli uzsākt kustību bez nepieciešamības izmantot stāvbremzi. Sistēma rūpējas par to, lai automašīna neripotu atpakaļ.

Mirgojošs bremžu signāls samazina sadursmes risku no aizmugures, īpaši tuvojoties sastrēgumam uz lielceļa vai pēkšņas bremzēšanas gadījumā, ja automašīnas priekšā negaidīti uzrodas šķērslis.

Braukšana un stūrēšana

Sporta šasijas kontrole ar Braukšanas režīmu izvēli

Maksimālam braukšanas baudījumam Scala iespējams aprīkot ar Sporta šasijas kontroli, kurā integrēta Baukšanas režīmu izvēle.

Sporta šasijas kontrole, pielāgojamu amortizatoru sistēma, ir paredzēta klientiem, kuri nevēlas noklusējuma šasijas iestatījumus, bet gan sportiskākus amortizatorus uzlabotai vadāmībai situācijas, kad viņi vēlētos braukt dinamiskāk. Sporta šasijas kontrole vienmēr ir integrēta Braukšanas režīmu izvēlē, kas ļauj jums atlasīt sporta šasijas režīmu.

Režīms Normal ir paredzēts ikdienas braukšanai, braukšanai uz slikta ceļa seguma un gariem braucieniem. Režīms Sport izmaina piekari tā, lai amortizatoru iestatījumi nodrošinātu maksimālu riepu saķeri ar asfaltu. Cietāka balstiekārta uzlabo Scala atsaucību dinamiskas braukšanas gadījumā, kas ir īpaši labi piemērots labam ceļa segumam.