12. 4. - 14. 4. 2019

Auto izstāde 2019

JAUNĀ SCALA, STILĪGĀ FABIA, IETILPĪGĀ OCTAVIA, GRACIOZAIS SUPERB, PRAKTISKAIS KAROQ un SPORTISKAIS KODIAQ RS

ĪPAŠIE IZSTĀDES PIEDĀVĀJUMI

Meklējiet īpašos izstādes piedāvājumus ŠKODA modeļiem FABIA, OCTAVIA, SUPERB un KODIAQ mūsu stendā vai apskatiet tos virtuālajā noliktavā šeit.

Aktualitātes

ŠKODA SCALA

Baltijas pirmizrādi piedzīvos jaunākais ŠKODA modelis SCALA, kas ir nākamais lielais ŠKODA dizaina valodas attīstības solis. Pilnīgi jauna informācijas un izklaides sistēma un daudz inovatīvu ŠKODA Connect mobilo tiešsaistes pakalpojumu. Ar jaunu raksturu, jaunām tehnoloģijām un jaunu nosaukumu, ŠKODA SCALA pilnībā no jauna definē Čehu auto ražotāja kompakto automašīnu segmentu.

ŠKODA KODIAQ RS 4x4

Jaunais ŠKODA KODIAQ RS dodas tur, kur neviena ŠKODA vēl nav bijusi. Jaudīgākajam TDI dzinējam, ko jebkad esam izveidojuši, mēs pievienojām 4x4 piedziņas sistēmu, 240zs jaudu un 20" vieglmetāla diskus sportiskākai vadāmībai gan uz ceļa, gan ļoti tālu no tā.

ŠKODA OCTAVIA COMBI CNG

Pirmais skatiens neatklās, ka jūs skatāties uz vieno no efektīvākajām OCTAVIA automašīnām. Versija ar CNG (dabas gāzes) piedziņu ir tikpat eleganta, ietilpīga un izveicīga kā citu degvielu automašīna. Tas, kas padara to atšķirīgu, ir paslēpts zem OCTAVIA pievilcīgās virsbūves: divas CNG tvertnes un papildus benzīna bāka, dzinēja modifikācija, Start-Stop sistēma un bremžu enerģijas reģenerācija. Tā ir efektīvākā OCTAVIA COMBI, kādu līdz šim esam radījuši.

ŠKODA KAROQ SCOUT 4x4

Iepazīstieties ar automašīnu, kura alkst piedzīvojumu. Ar tā atlētisko veiktspēju, ko paspilgtina spēcīgais dizains, jaunais ŠKODA KAROQ SCOUT ir vienmēr gatavs aizvest jūs krietni tālāk nekā ierasts. Tā kristāla līniju dizaina valoda ir papildināta ar aizsardzības elementiem visapkārt automašīnai, ieskaitot priekšējo un aizmugurējo riteņu arku moldingus, spoilerus un durvju sliekšņus. 4x4 piedziņa norāda uz to, ka bezceļu iekarošana ar šo automašīnu būs tikpat ērta kā braukšana pa ceļu.

DARBA LAIKS

12.–13. aprīlis 10.00–19.00
14. aprīlis 10.00–17.00

AUTO 2019

AUTO 2019
Ķīpsalas iela 8, Rīga
www.bt1.lv/auto