Fabia Selection un Monte Carlo īpašie modeļi

Cenas no 18 698 €. Piedāvājums attiecas uz Škoda Fabia Selection un Monte Carlo īpašajiem modeļiem pie Škoda oficiālajiem dīleriem.

Škoda Fabia Selection

Cena no 18 698 €

Pieejama ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu un 1,0 TSI 85 kW dzinēju, cena sākot no 18 698 €; ar 7 pakāpju automātisko pārnesumkārbu un 1,0 TSI 85 kW dzinēju, cena sākot no 19 528 €; un ar 7 pakāpju automātisko pārnesumkārbu un 1,5 TSI 110 kW dzinēju, cena sākot no 21 573 €.

Selection komplektācijas cenā ietilpst:

  • Candy White krāsa
  • Park & Go II pakotne: KESSY – durvju bezatslēgas atslēgšanas/aizslēgšanas un dzinēja iedarbināšanas sistēma, priekšējie un aizmugurējie parkošanās sensori, atpakaļgaitas kamera, braukšanas režīma izvēle.
  • Ziemas pakotne Plus: priekšējo sēdekļu apsilde, atpakaļskata spoguļa automātiska aptumšošana, automātiska
  • Climatronic klimata kontrole.
  • Divu spieķu stūre ar ādas apdari un radio un tālruņa vadības pogām.

Škoda Fabia Monte Carlo

Cena no 21 711 €

Pieejama ar 7 pakāpju automātisko pārnesumkārbu un 1,0 TSI 85 kW dzinēju, cena sākot no 21 711 €; un ar 7 pakāpju automātisko pārnesumkārbu un 1,5 TSI 110 kW dzinēju, cena sākot no 23 248 €.

Monte Carlo komplektācijas cenā ietilpst:

  • Transportēšanas pakotne: divpusējs bagāžas nodalījuma paklājs, bagāžas tīkli un elastīga bagāžas stiprinājuma siksna.
  • Ziemas pakotne Premium: priekšējo sēdekļu apsilde, vējstikla tīrītāju sprauslu apsilde, atpakaļskata spoguļa automātiska aptumšošana, automātiska
  • Climatronic klimata kontrole, priekšējā vējstikla apsilde.
  • Tālruņa nodalījums viduskonsolē ar bezvadu uzlādes funkciju, USB-C pieslēgvieta konsolē (uzlādei), 2 USB-C pieslēgvietas viduskonsoles aizmugurē ar palielinātu uzlādes jaudu (45 W).
  • Assisted Drive + Light and View Plus pakotne: adaptīvā kruīza kontrole, adaptīvais joslu asistents, sānu asistents, elektriski nolokāmi sānu spoguļi, vadītāja spogulis ar automātiskas aptumšošanas funkciju, atpakaļskata spoguļa automātiska aptumšošana, lietus sensors, priekšējie miglas lukturi ar līkumu izgaismošanas funkciju, Bi-LED priekšējie lukturi ar līkumu izgaismošanas funkciju un LED dienas gaitas lukturi.

Jūsu jaunā Fabia – droša izvēle

Jūsu garantijas

Garantija: 5 gadi

Mobilitātes garantija: 5 gadi

Virsbūves krāsojuma garantija: 3 gadi

Garantija pret rūsu: 12 gadi

Škoda Fabia Selection no 234 €/mēn*

Cenas no 18 698 €. Piedāvājums attiecas uz Škoda Fabia Selection un Monte Carlo īpašajiem modeļiem pie Škoda oficiālajiem dīleriem.