Testa brauciens ar jaunu škoda

IZVĒLIETIES SEV PIEMĒROTĀKO ŠKODA MODELI

Izvēle ir Jūsu rokās – doties izmēģinājuma braucienā ar ietilpīgo mazās klases auto FABIA, sportisko ikdienas auto SCALA, vispusīgo ģimenes auto OCTAVIA, auto apvidus cienītājiem mazais KAMIQ un robustais KAROQ, SUV klases auto ar 7 sēdvietām KODIAQ vai iespaidīgo biznesa klases modeli SUPERB.

Rezervējiet sev piemērotāko laiku un veiciet testa braucienu ar Jūsu izvēlēto modeli. 

Atgriezties
+

Piekrītu, ka uzņēmums Auto 100 AKF, kā arī ar to saistītie pakalpojumu sniedzēji un mūsu ŠKODA dīleri reklāmas nolūkos apstrādā un izmanto manis norādīto personisko informāciju, jo īpaši manu e-pasta adresi, tālruņa numuru (tekstu un attēlu saturošu ziņu nosūtīšanai). Jūsu personu dati tiks izmantoti saziņai ar ŠKODA dīleri ar mērķi norunāt ŠKODA testa braucienu un tā sekojošu vienošanos. Ja Jūs sniedzat mums savu kontaktinformāciju, tad norādīto e-pasta adresi un tālruņa numuru izmantosim tikai reklāmas nolūkos. Datu apstrāde reklāmas nolūkos ietver Jūsu datu apkopošanu, papildināšanu un izvērtēšanu ar mērķi individuāli pielāgot klienta un tā interešu apkalpošanu, veikt tirgus pētījumus, piemēram, klientu apmierinātības aptaujas, kā arī lai sniegtu tieši Jums piemērotu informāciju par transportlīdzekļiem un ar transportlīdzekļiem saistītajiem pakalpojumiem.

Uzziniet vairāk http://www.skodalatvia.lv/other1/memorandum-test-drive#anchor-M26-0bb6998e *

ŠKODA ENYAQ iV testa braucieni plānoti 2021 gada pavasarī. Lūdzu sazinieties ar Jūsu ŠKODA dīleri, lai precizētu detaļas.