Kāpēc izvēlēties autorizēto servisu

Neatkarīgi no tā, vai gatavojaties mainīt eļļu vai remontēt savu automašīnu pēc avārijas, Škoda servisa centros vienmēr atradīsiet fiksētas likmes, lai jūs zinātu cenu jau iepriekš. Jums vienmēr būs pārliecība, ka tehniķi ir atbilstoši apmācīti un tiks izmantotas tikai augstākās kvalitātes oriģinālās detaļas.

Pilnīgi remonta pakalpojumi

Autorizētie servisa partneri var tikt galā ar visa veida remontdarbiem: kārtējo apkopi, specializētiem remontdarbiem un pat pamatīgu remontu pēc negadījuma.

Kvalificēti eksperti

Jūsu automašīna būs Škoda Auto apmācītu ekspertu rokās, kuri pārzina modeļus līdz pēdējai skrūvei un kuriem ir atvēlēts konkrēts laiks, kurā jāpaveic katrs uzdevums.

Oriģinālās rezerves daļas

Remontdarbiem tiek izmantotas rūpīgi pārbaudītas Škoda oriģinālās rezerves daļas, kas izceļas ar bezkompromisa kvalitāti, perfektu savietojamību, izturību un pieņemamām cenām.

Perfekta ērtība

Piesakieties tiešsaistē, paziņojiet par defektiem, izmantojot lietotni, un pēc, automašīnas nodošanas servisam, brauciet ar citu. Ierodoties servisā, jums nebūs papildu rūpes.

Izvēlēties no pakalpojumu klāsta

Specializēts remontsPēc negadījumu aprūpeApkopeĒrtības pakalpojumi

Virsbūves remonts

Krāsošana

Salona remonts

Salona remonts

Pilns automašīnas remonts

Formalitāšu kārtošana

Remonta sertifikāts

Regulārā apkope

Riepu serviss

Papildus pakalpojumi

Tiešā pieņemšana

Servisa kamera

Maiņas automašīnas

Automašīnas paņemšana un nogādāšana

Augstākās klases eMobilitātes pakalpojumi

Mēs parūpēsimies par visu, lai eMobilitāte jums būtu pēc iespējas ērtāka, sākot no iV Charger uzstādīšanas līdz pilnam servisam.

Oriģinālās detaļas oriģināliem rezultātiem

Jūsu automašīnas apkopes laikā tiks izmantotas tikai augstas kvalitātes rezerves daļas, kas ir rūpīgi pārbaudītas. Pamata klāstā ietilpst detaļas, kas sadalītas trīs veidos, atbilstoši tieši jūsu vajadzībām.

Autorizētā Škoda servisa mērķis ir piedāvāt jums pēc iespējas plašāku kvalitatīvu pakalpojumu klāstu. Perfekti apmācīti speciālisti, kuriem ir piekļuve vismodernākajām tehnoloģijām, var tikt galā ar visām jūsu prasībām, tostarp adaptīvo priekšējo lukturu un radaru precīzu regulēšanu. Liels uzsvars uz kvalitāti un izcilu klientu apkalpošanu dažkārt var radīt augstākas cenas nekā tās, kuras piedāvā neautorizēti servisa centri. Visi partneri vēlas, lai jūs saņemtu vislabāko iespējamo pakalpojumu.

Katras servisa darbības ilgumu nosaka Škoda Auto, tāpēc Jūs vienmēr uzzināsiet cenu un nepieciešamo laiku iepriekš. Kopējais apkopes laiks galvenokārt ir atkarīgs no veicamo darbu sarežģītības un apjoma. Nododot automašīnu, jums vienmēr tiks sniegta tāme.

Izmantojot autorizēto servisu, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu automašīna saņems vislabāko iespējamo aprūpi. Servisa partneri daudz stundu pavada apmācībās, lai izzinātu katru Škoda modeli. Dažus sarežģītākus remontdarbus un prasīgāku apkopi, piemēram, negadījumā cietušas automašīnas remontu vai radaru un sensoru kalibrēšanu, var veikt tikai autorizēti servisa centri. Citos servisa centros tas būtu ļoti grūti vai neiespējami.

Servisa laikā tiek izmantotas tikai augstas kvalitātes detaļas, kas atbilst stingrām kvalitātes prasībām. Varat izvēlēties no vairākiem Škoda detaļu veidiem atkarībā no jūsu vajadzībām: papildus oriģinālajām detaļām (jaunām augstākās kvalitātes daļām) varat izvēlēties atjaunotās maiņas daļas vai ekonomiskās daļas automašīnām, kas ir vecākas par četriem gadiem.

Protams, jūs varat brīvi izvēlēties, kur veikt automašīnas apkopi. Tomēr vienmēr tiek ieteikti autorizēti servisa partneri, jo viņi saņem pilnas apmācības un pastāvīgi uzlabo zināšanas. Garantija paliks spēkā, bet, ja defekti radīsies nepareizas apkopes rezultātā, netiks segti nekādi remontdarbi.

Kad jūs ieradīsities servisa centrā, lai paņemtu savu automašīnu, konsultants jums izskaidros visu, kas ir paveikts. Pilnvarotie servisa partneri arī garantē, ka tiek uzstādītas tikai rūpīgi pārbaudītas detaļas. Arī garantijas paliks spēkā visu laiku. Ja jūsu automašīna ir remontēta pēc avārijas, jūs saņemsiet sertifikātu, kas apliecina visu garantiju spēkā esamību.

Apmeklējiet tuvāko Škoda servisa centru

Atrodiet tuvāko servisa centru, piesakieties vienkārši tiešsaistē un atgrieziet savu Škoda lieliskā formā jau šodien.