Sekojot līdzi e-komercijas un digitālo pakalpojumu straujajai attīstībai visā pasaulē, ŠKODA Latvija uzsāk auto tirdzniecību tiešsaistē, tādējādi stiprinot savas digitālās pozīcijas un saviem klientiem piedāvājot vēl plašāku pakalpojumu klāstu. ŠKODA automašīnu iegāde tiešsaistē ietver pilnu iegādes ciklu – klientiem attālinātā veidā ir iespēja parakstīt līgumu un veikt pirmo iemaksu. Tirdzniecība tiešsaistē ļauj klientiem no plašās noliktavas izvēlēties tieši savām prasībām atbilstošu ŠKODA automobili.

Ikvienam interesentam ir iespēja jebkurā laikā ērti iepazīties ar sev interesējošā auto modeļa detaļām, specifikāciju un aprīkojumu, apmeklējot mājaslapu www.skoda.lv. Padziļinātāka priekšstata gūšanai par ŠKODA sniegtajām iespējām, mājaslapa nodrošina izglītojošus video materiālus un izteiksmīgas bildes. Sadaļā “Noliktava” ir iespējams atrast uz vietas pieejamos ŠKODA modeļus, kā arī iepazīties ar īpašajiem piedāvājumiem un akcijām. Klientiem šajā sadaļā ir iespēja aplūkot ŠKODA modeļu aprīkojumu, bildes un iegādāties automašīnu attālināti.

“Ārkārtējā situācija ir ļāvusi mums pārskatīt iespējas, kā varam savus pakalpojumus digitalizēt vēl vairāk. Šodien tiešsaiste nav vairs tikai palīgs vai izklaide, tā ir multiplatforma, uz kuras pamata darbojas modernā pasaule, un pieejama visiem un visur. Šie e-komercijas attīstības soļi ir skāruši arī nozares, kurās pirms desmit, piecpadsmit gadiem virtuālā iepirkšanās nebija iedomājama, taču iegāde tiešsaistē ir kļuvusi par šodienas jauno normu,” saka Māris Jansons, Auto 100 Latvijas filiāles vadītājs.

ŠKODA digitālie rīki ļauj interesentiem iegūt plašu informāciju, izmantojot mūsdienu iespējas. Mājaslapā iespējams atrast detalizētu informāciju par visiem piedāvātajiem modeļiem: FABIA, SCALA, OCTAVIA, KAMIQ, KAROQ, KODIAQ un SUPERB. Tiešsaistes rīkā “Konfigurators” ir iespējams izveidot savu sapņu ŠKODA un apskatīt visas aprīkojuma variācijas. Klienta izvēlei tiks parādītas arī tās noliktavas automašīnas, kas ir līdzīgas klienta veiktajai komplektācijai un, kuras ir iespējams iegādāties uzreiz.

2019. gadā ŠKODA AUTO klientiem piegādāja 1,24 miljonu automašīnu. ŠKODA AUTO ražo trīs rūpnīcās Čehijas Republikā, kā arī grupas ražotnēs Ķīnā, Krievijā, Slovākijā un Indijā, un vietējo partneru ražotnēs Ukrainā un Kazahstānā. ŠKODA AUTO nodarbina vairāk nekā 30 000 darbinieku vairāk nekā 100 tirgos pasaulē.

Jaunākās Ziņas