Rīgā uzsāk otrā ŠKODA pilna servisa dīlera celtniecību

26. února 2019
Šī gada februārī, Rīgā, Biķernieku ielā 125 tika uzsākta būvniecība otrajam ŠKODA dīlerim galvaspilsētā. Jaunajā dīlerī, pēc tā atklāšanas, tiks nodrošināts pilns ŠKODA automobiļu pārdošanas un pēcpārdošanas cikls.

ŠKODA autosalona platība būs 650 m2, kur tiks izvietoti jaunākie zīmola automobiļu modeļi un augstākajiem standartiem atbilstoša servisa zona 900 m2 platībā, kas nodrošinās jauno auto sagatavošanu, garantijas un pēcgarantijas apkopes un remonta iespējas. Otrajā kārtā šajā kompleksā plānots attīstīt modernu virsbūvju un krāsošana cehu.

Jaunais dīleris ir investīciju grupas “Tallinna Kaubamaja Grupp” AS uzņēmums “VERTE AUTO” SIA, kas Latvijā pildīs ŠKODA dīlera funkcijas. Celtniecības darbi tika uzsākti šā gada februārī un darbus veic Latvijas būvkompānija “Aimasa” SIA. Mūsdienīgo ŠKODA dīlera centru plānots atvērt šā gada beigās.

“Turpinot ŠKODA dīleru tīkla attīstības stratēģiju, esam nonākuši jau līdz ceturtajam dīlerim Latvijā. Augot pieprasījumam pēc ŠKODA automobiļiem, zīmolam pastāvīgi atjaunojot un attīstot modeļu gammu, paredzējām šādu attīstību jau sākotnēji un jaunais dīleris ļaus paplašināt klientu apkalpošanas iespējas tieši galvaspilsētā. Jau vēsturiski lielākā ekonomikas aktivitāte koncentrējas Rīgas reģionā un kā zināms, tad aptuveni 80% jauno auto iegādes darījumu notiek tieši šeit, līdz ar to šis solis ir ļoti pārdomāts. Dīleris Mežciemā būs jau ceturtais pilna servisa ŠKODA partnera centrs Latvijā kas sekmēs sasniegt uzstādītos ŠKODA mērķus kļūt par vienu no vadošajiem auto zīmoliem Latvijā”: uzsver Māris Jansons, “Auto 100” Latvijas filiāles vadītājs.

Jaunākās Ziņas