This page is a supplementary page of the opening page. Click the button to get back.
Visa informācija, ko jūs meklējāt

Superb Laurin & Klement tehniskie dati

Automobiļa izmēri

Ārējie un iekšējie izmēri, bagāžas nodalījuma ietilpība.

Drošība

Drošības līdzekļi

Škoda Superb Laurin & Klement nozīmē drošību bez kompromisiem. Standarta vai papildu komplektācijā līdztekus jau aprakstītajām drošības sistēmām ir pieejami tālāk minētie līdzekļi.

Isofix un Top Tether stiprinājuma punkti bērnu sēdeklīša piestiprināšanai pie otrās rindas malējiem sēdekļiem. Isofix ir pieejams arī priekšējam pasažiera sēdeklim.

› Atšķirībā no kruīza kontroles, kas uztur iestatīto ātrumu, ātruma ierobežotājs ļauj autovadītājam braukt jebkādā ātrumā līdz iepriekš iestatītajam, nepārsniedzot to.

ABS nepieļauj riteņu bloķēšanos avārijas bremzēšanas apstākļos vai bremzējot uz slidenām virsmām.

› Palielinot bremžu spiedienu, bremzēšanas asistents HBA palīdz autovadītājiem situācijās, kad nepieciešama avārijas bremzēšana. Tas var ievērojami samazināt nepieciešamo bremzēšanas ceļu.

EBD automātiski optimizē bremzēšanas spiedienu un kopējo bremzēšanas spēka līdzsvaru un novērš aizmugurējo riteņu pārmērīgu bremzēšanu.

MSR pretdarbojas dzenošo riteņu bloķēšanai, kas var rasties, kad autovadītājs samazina ātrumu uz gludas virsmas.

ASR nodrošina vienmērīgu kustības uzsākšanu un paātrinājumu bez riteņu buksēšanas uz slidenām virsmām.

EDL palīdz paātrinājuma laikā vai braucot augšup pa slīpumu, kad vienam no dzenošajiem riteņiem ir maza saķere.

TSA darbojas, ja automobilim ir uzstādīta oriģinālā sakabes ierīce ar savu vadības bloku. Sistēma darbojas pēc viena vai vairāku riteņu bremzēšanas principa un vienlaikus pēc nepieciešamības samazina dzinēja griezes momentu. Sistēma TSA iejaucas un palīdz stabilizēt automobili un piekabi.

XDS+ palīdz autovadītājam asos pagriezienos un nodrošina neitrālu automobiļa reakciju dinamiskas pagriešanās laikā. Vadības elektronika būtībā simulē pašbloķējoša diferenciāļa darbību, lai uzlabotu vilci un braukšanas dinamiku pagriešanās laikā. Tādējādi automobilis izbrauc līkumus daudz pārliecinošāk un dabiskāk.

Riepu spiediena uzraudzība TPM+ pastāvīgi informē autovadītāju par gaisa spiedienu riepās.

Kontrole kustības uzsākšanai slīpumā palīdz autovadītājiem droši uzsākt kustību augšup pa slīpumu. Sistēma pati aktivizējas piecu grādu vai lielākā slīpumā un nodrošina vieglu un drošu kustības uzsākšanu bez stāvbremzes izmantošanas. Sistēma neļauj automobilim ripot atpakaļ vai apstāties.

Mirgojošas bremžu gaismas samazina trieciena risku no aizmugures, it sevišķi, kad tuvojaties sastrēgumiem uz automaģistrālēm vai pēkšņi bremzējat negaidīta šķēršļa priekšā.

Piedziņa un stūres iekārta

Pilnpiedziņa

Škoda Superb Laurin & Klement ir pieejams ar elektroniski vadāmu daudzdisku sajūgu. Mūsdienīgā pilnpiedziņa garantē optimālu braukšanas dinamiku, visaugstāko aktīvās drošības standartu un ekonomisku degvielas patēriņu.

Griezes momenta sadale uz visiem četriem riteņiem ir automātiska un atkarīga no braukšanas apstākļiem. Ideālo griezes momentu aizmugurējai asij aprēķina vadības bloks. Regulējumus veic ar mainīgu spiedienu uz sajūga diskiem.