This page is a supplementary page of the opening page. Click the button to get back.
Visas detaļas, kuras meklējāt

Kodiaq Sportline tehniskie dati

Automašīnas izmēri

Ārējie un iekšējie izmēri, bagāžas nodalījuma tilpums

Drošība

Drošības iezīmes

Škoda Kodiaq Sportline nepieļauj kompromisus drošībā. Bez jau aprakstītajām drošības sistēmām sekojošas iezīmes ir pieejamas pamataprīkojumā un papildaprīkojumā:

Isofix un Top Tether stiprinājuma punkti bērnu drošības sēdekļa piestiprināšanai otrās rindas ārējos sēdekļos. Isofix ir pieejami arī priekšējā pasažiera sēdeklī.

› Kruīzkontrole uztur iestatītu braukšanas ātrumu, bet ātruma ierobežotājs ļauj vadītājam braukt ar jebkādu ātrumu līdz, bet ne vairāk par iepriekš iestatītu vērtību.

ABS novērš riteņu bloķēšanos avārijas bremzēšanas gadījumā vai, bremzējot uz slidena ceļa seguma.

› Palielinot bremžu spiedienu, HBA bremzēšanas asistents palīdz vadītājam situācijās, kad ir nepieciešama avārijas bremzēšana. Tas var arī novest pie ievērojama bremzēšanas distances samazinājuma.

EBD automātiski optimizē bremzēšanas spiedienu un kopējo bremzēšanas spēka līdzsvaru un novērš aizmugurējo riteņu pārlieku lielu bremzēšanu.

MSR novērš piedziņas riteņu bloķēšanos, kas var rasties, kad vadītājs samazina ātrumu uz slidena ceļa.

ASR nodrošina vienmērīgu kustības uzsākšanu un paātrinājumu bez riteņu izslīdešanas uz slidena seguma.

EDL palīdz ar paātrinājumu vai braukšanu slīpumā augšup zemas saķeres apstākļos vienam no piedziņas riteņiem.

TSA darbojas, ja automašīna ir aprīkota ar oriģinālo sakabes ierīci ar pati savu vadības bloki. Sistēma nobremzē vienu vai vairākus riteņus un vienlaikus samazina dzinēja griezes momentu pēc nepieciešamības. TSA sistēma iejaucas un palīdz stabilizēt automašīnu un piekabi.

XDS+ palīdz vadītājam asos līkumos un nodrošina neitrālu automašīnas reakciju dinamiskas braukšanas laikā līkumos. Vadības elektronika simulē pašbloķējošā diferenciāļa darbību, lai uzlabotu saķeri un braukšanas dinamiku, braucot līkumos. Rezultātā automašīna pārliecinošāk un neitrālāk izbrauc līkumus.

Riepu spiediena kontrole TPM+ nepārtraukti informē vadītāju par spiedienu riepās.

› Papildaprīkojumā pieejamā Hill-Hold Control sistēma kustības uzsākšanai slīpumā palīdz vadītājam droši uzsākt kustību augšup slīpumā. Sistēma tiek aktivizēta, kad tiek pārsniegts piecu grādu slīpuma slieksnis, un jūs varat droši un viegli uzsākt kustību bez nepieciešamības izmantot stāvbremzi. Sistēma rūpējas par to, lai automašīna neripotu atpakaļ.

Mirgojošs bremžu signāls samazina sadursmes risku no aizmugures, īpaši tuvojoties sastrēgumam uz lielceļa vai pēkšņas bremzēšanas gadījumā, ja automašīnas priekšā negaidīti uzrodas šķērslis.

Braukšana un stūrēšana

Visu riteņu piedziņa

Škoda Kodiaq Sportline ir pieejama ar elektriski vadāmu daudzdisku sajūgu. Progresīvākā pilnpiedziņas sistēma garantē optimālu braukšanas dinamiku, augstākos aktīvās drošības standartus un degvielas ekonomiku.

Griezes momenta sadale visiem četriem riteņiem notiek automātiski, un tas ir atkarīgs no braukšanas apstākļiem. Vadības bloks aprēķina ideālu griezes momentu aizmugurējai asij. Mainīgs spiediens uz sajūga diskiem nodrošina pielāgošanas iespējas.