This page is a supplementary page of the opening page. Click the button to get back.
Visas detaļas, ko meklējāt

KAROQ TEHNISKĀS SPECIFIKĀCIJAS

Automašīnas izmēri

Ārējie un iekšējie izmēri, bagāžas nodalījuma tilpums.

Drošība

Citas drošības iezīmes

Škoda Karoq ir par drošību bez kompromisiem. Sekojošas iezīmes ir pieejamas standartaprīkojumā:

Isofix un Top Tether stiprinājuma punkti, lai piesprādzētu bērnu drošības sēdekli ārējos otrās rindas sēdekļos. Isofix ir pieejams arī priekšējā pasažiera sēdeklī.

› Kruīza kontrole notur iestatīto ātrumu, bet ātruma ierobežotājs ļauj vadītājam braukt ar jebkādu ātrumu, bet ne lielāku par iepriekš iestatīto vērtību.

ABS novērš riteņu bloķēšanos avārijas bremzēšanas apstākļos, vai bremzējot uz slidena ceļa seguma.

› Palielinot spiedienu bremžu sistēmā, HBA bremzēšanas asistents palīdz vadītājam situācijās, kad nepieciešama avārijas bremzēšana. Tas var novest pie ievērojama bremzēšanas distances samazinājuma.

EBD automātiski optimizē bremzēšanas spēku un kopējo bremžu spēka līdzsvaru, kā arī novērš aizmugurējo riteņu pārlieku lielu bremzēšanu.

MSR novērš piedziņas riteņu bloķēšanos, kas rodas, kad vadītājs samazina ātrumu uz līdzenas virsmas.

ASR nodrošina vienmērīgu gaitas uzsākšanu un paātrinājumu bez riteņu buksēšanas uz slidena ceļa seguma.

EDL palīdz, paātrinoties vai braucot augšup slīpumā apstākļos ar nepietiekamu piedziņas riteņu saķeri.

TSA ir pieejama tad, kad automašīna ir aprīkota ar oriģinālo vilkšanas ierīci ar savu vadības bloku. Sistēma darbojas pēc viena vai vairāku riteņu bremzēšanas un dzinēja griezes momenta samazināšanas principa, ja tas nepieciešams. TSA sistēma iejaucas un palīdz stabilizēt automašīnu un piekabi.

XDS+ palīdz vadītājam asos līkumos un nodrošina neitrālu automašīnas reakciju dinamiskas stūrēšanas laikā. Vadības elektronika simulē pašbloķējoša diferenciāļa darbību, lai uzlabotu saķeri un braukšanas dinamiku manevrējot. Rezultātā automašīna izbrauc līkumus daudz pārliecinošāk un dabiskāk.

Riepu spiediena kontrole TPM+ nepārtraukti informē vadītāju par spiedienu riepās.

› Papildaprīkojumā pieejamā Hill-Hold Control sistēma palīdz vadītājam droši uzsākt kustību augšup slīpumā. Sistēma aktivizējas, kad automašīna atrodas piecu vai vairāk grādu slīpumā un nodrošina vieglu nu drošu kustības uzsākšanu bez nepieciešamības pielietot stāvbremzi. Sistēma novērš automašīnas nevēlamu kustību atpakaļ vai apstāšanos.

Mirgojošs bremžu signāls samazina sadursmes risku no aizmugures, īpaši tuvojoties sastrēgumam uz lielceļa vai pēkšņi bremzējot neparedzēta šķēršļa priekšā.

Piedziņa un stūrēšana

Visu riteņu piedziņa

Škoda Karoq ir pieejams ar elektriski vadāmu daudzdisku sajūgu. Progresīvā pilnpiedziņa garantē optimālu braukšanas dinamiku, augstāku aktīvās drošības standartu un ekonomiskumu.

Griezes momenta pārdale visiem četriem riteņiem norisinās automātiski, un tā ir atkarīga no braukšanas apstākļiem. Vadības bloks aprēķina ideālu griezes momenta daudzumu aizmugurējai asij. Mainīgs spiediens uz sajūga diskiem nodrošina pielāgojumus.

Dinamiskā šasijas kontrole (DCC) ar braukšanas režīmu izvēli

Karoq ir aprīkots ar Dinamisko šasijas kontroli, kas sevī ietver Braukšanas režīmu izvēli, maksimālam braukšanas baudījumam. Automašīnā pieejami vairāki režīmi, kuri izmaina gan amortizatoru cietību, gan citus automašīnas iestatījumus. Automašīnas pielāgošana no komfortabla, relaksējoša režīma dinamiskā un sportiskā notiek ar pogas pieskārienu.

Dinamiskā šasijas kontrole nepārtraukti uzrauga, novērtē un reaģē uz aktuālo braukšanas stilu (bremžēšana, paātrinājums, līkumi) un pielāgo amortizācijas iestatījumus atkarībā no iestatītā režīma katram no riteņiem individuāli un atkarīgi.

Progresīvā stūrēšana

Funkcija nodrošina labāku Karoq vadāmību un dinamiku līkumos. Progresīvā stūrēšana izmaina stūres pārnesumu atkarībā no tā, kā ir pagriezti riteņi.

Rezerves ritenis

Standarta riteņa remonta komplektu iespējams papildaprīkojumā aizvietot ar:

› pilnizmēra tērauda vai vieglmetāla rezerves riteni

› kompaktu tērauda rezerves riteni

Karoq ir plakana bagāžas nodalījuma grīda bez rezerves riteņa nodalījuma grīdā. Jebkāda veida borta rezerves ritenis padara bagāžas nodalījuma grīdu augstāku.