PARĪZES AUTO IZSTĀDE 2018

Parīzes auto izstāde 2018
02
OCT

Parīzes auto izstāde 2018

02 OCT, 2018 - 14 OCT, 2018

ŠKODA svinēs divu KAROQ modeļu pirmizrādes Parīzes auto izstādē 2018. gada oktobrī.

2018. gada Parīzes auto izstādē ŠKODA prezentēs sevi ne tikai kā sportisku, bet arī ilgtspējīgu zīmolu, mobilitātes pakalpojumu sniedzēju. Čehijas zīmols aicina izstādes apmeklētājus uz īpašu digitālu pieredzi no 2. līdz 14. oktobrim: ŠKODA stenda LIETOTĀJA PIEREDZES STŪRĪ, viņi var pieredzēt “iedomu dienu” kā avatāram, kuru viņi paši ir izveidojuši un viņus vada cauri pielāgotiem digitāliem piedāvājumiem.

ŠKODA IZSTĀDES AUTOMAŠĪNAS

Ar VISION RS koncepciju ŠKODA Parīzē piedāvā ieskatīties nākotnē, prezentējot nākotnes kompaktauto un nākamo sportiskās RS modeļu saimes attīstību. Saime, kurā tagad pirmo reizi ir iekļauts krosovers – ŠKODA KODIAQ RS. SCOUT un SPORTLINE varianti paplašina kompaktā krosovera ŠKODA KAROQ klāstu. ŠKODA OCTAVIA G-TEC ir jaudīgāks un piedāvā lielāku nobraukumu ar uzpildi, braucot ar videi draudzīgo dabasgāzi (CNG).

ŠKODA KODIAQ RS

ŠKODA KODIAQ RS ir pirmais krosovers RS modeļu saimē
Jaunais ŠKODA KODIAQ RS savukārt drīz tiks ieviests sērijveida ražošanā. Pirmais krosovers ar jauno, sarkano RS logo, aprīkots ar 176 kW (240 ZS) dīzeļdzinēju, jaudīgāko sērijveida automašīnu ar dīzeļdzinēju ŠKODA vēsturē. Ar uzstādītu apļa laika rekordu - 9 minūtes 29,84 sekundes kā ātrākais septiņu sēdvietu krosovers Nirnburgringas Nordšleifē ŠKODA KODIAQ RS ir pierādījis tā sportiskās spējas, turklāt ar tik iespaidīgu stilu – pat pirms pasaules pirmizrādes Parīzē. ŠKODA KODIAQ RS aprīkots ar TS specifiskiem dizaina elementiem, ieskaitot jaunus bamperus un elementus spīdīgā, melnā krāsā, piemēram, radiatora režģi, logu rāmjus un sānu spoguļus, kā arī pilnībā LED priekšējos lukturus. Sportiskā krosovera pamataprīkojumā iekļauta arī visu riteņu piedziņa, adaptīvā šasijas kontrole (DCC) un progresīvā stūre. KODIAQ RS ir arī pirmais ŠKODA modelis, kas aprīkots ar 20 collu vieglmetāla riteņiem un jauno Dynamic Sound Boost sistēmu pamataprīkojumā. Pēdējais papildina dzinēja dabisko skaņu un padara skaņas profilu izsmalcinātāku. Interjera formu veido sporta sēdekļi ar perforēto Alcantara® un oglekļa ādu, kā arī virtuālo kokpitu.

Uzziniet vairāk

ŠKODA VISION RS

Ieskats nākotnē ar ŠKODA VISION RS
ŠKODA VISION RS konceptauto demonstrē, kā ŠKODA redz sportisko RS modeļu, kā arī kompaktauto nākotni. ŠKODA VISION RS apvieno sevī emocionālu, jaunu dizaina valodu ar augsta līmeņa ilgtspēju, pateicoties, piemēram, atkārtoti izmantotas oglekļa šķiedras un vegānu materiālu izmantošanai. Bez oglekļa šķiedras interjerā dominē arī augsti tehnoloģiski materiāli, kas ir labi zināmi no autosporta, kā arī izgriezta kristāla stikla formām, kas ir izgaismotas un animētas. Elektriskā piedziņa garantē braukšanas dinamiku un efektivitāti.

Uzziniet vairāk

ŠKODA KAROQ SCOUT

ŠKODA KAROQ SCOUT ir jaunais piedzīvojumu meklētājs
ŠKODA KAROQ SCOUT uzņemas jaunā piedzīvojumu meklētāja lomu KAROQ modeļu klāstā. Šīs jaunās bezceļu versijas pamataprīkojumā iekļauta visu riteņu piedziņa visu dzinēju versijām, kā arī sportisks, spēcīgāks dizains. Plastmasas elementi sudraba krāsā nodrošina visaptverošu elegantās virsbūves aizsardzību pilsētā, kā arī sarežģītākā apvidū; hromētas līstes iekļauj radiatora režģi un sānu logus. Zem unikālajām riteņu arku uzlikām SCOUT atrodami 18 collu vai 19 collu vieglmetāla diski. Interjers ir aprīkots ar Piano Black dekoratīvajiem elementiem, dekoratīvām līstēm un tumša ogles koka efektu un jaunu sēdekļu apdari ar kotrastējošām šuvēm. Divi dīzeļa dzinēji nodrošina 110 kW (150 ZS) vai 140 kW (190 ZS) jaudu, un arī 1,5 litru TSI benzīna dzinējs (110 kW / 150 ZS) ir pietiekoši jaudīgs.

Uzziniet vairāk

ŠKODA KAROQ SPORTLINE

ŠKODA KAROQ SPORTLINE ar 140kW(190 ZS) benzīna dzinēju
Arī jaunajam ŠKODA KAROQ SPORTLINE ir sportisks izskats. 2017. gadā atklātais kompaktais un daudzpusīgais krosovers tagad ir pieejams jaunā versijā, pirmo reizi tikai ar 2.0 TSI dzinēju (140 kW / 190 ZS). Būdams SPORTLINE, KAROQ aprīkots ar emocionālu dizainu, kurā izceļas vēl vairāk melnu elementu, pasvītrojot tā dinamisko izskatu. Melni sporta sēdekļi ar inovatīvu auduma apdari un kontrastējošām šuvēm sudraba krāsā piešķir interjeram sportisku sajūtu. ŠKODA KAROQ SPORTLINE ir pieejams ar priekšpiedziņu un visu riteņu piedziņu. Pastāv iespēja izvēlēties no diviem benzīna un diviem dīzeļdzinējiem, kuri nodrošina 110 kW (150 ZS) vai 140 kW (190 ZS) jaudu.

Uzziniet vairāk

ŠKODA OCTAVIA G-TEC


Vairāk jaudas un lielāks iespējamais nobraukums ar vienu uzpildi CNG modeļu klāstā ar ŠKODA OCTAVIA G-TEC
ŠKODA OCTAVIA G-TEC aprīkota ar jaunu, jaudīgāku 1,5 litru TSI dzinēju (96 kW / 130 ZS). Automašīna darbojas ar CNG degvielu, tādējādi samazinot CO2 izmešu daudzumu par aptuveni 25 procentiem, salīdzinot ar benzīnu. Turklāt šādam dzinējam ir ievērojami mazāki slāpekļa oksīda (NOx) izmeši. OCTAVIA G-TEC ir pieejama tikai ar COMBI virsbūvi ar Active, Ambition un Style aprīkojuma līmeņiem. Tas atbilst šobrīd striktākajiem EU6d-TEMP izmešu standartiem un panāk 480 km nobraukumu ar vienu uzpildi, braucot tikai ar videi draudzīgo dabasgāzi. Tā trīs CNG degvielas tvertnēm ir kopējā ietilpība 17,7 kg. 11,8 litru benzīna tvertne nodrošina mobilitāti reģionos, kur nav dabasgāzes uzpildes staciju.

INOVATĪVI MOBILITĀTES PAKALPOJUMI

Arvien pieaugošās automašīnu “šēringa” (dalīšanās/kopbraukšanas) platformas, kā piemēram HoppyGo, kas ir viena no lielākajām Čehijas Republikā. Tajā paliek aizvien vairāk lietotāju, un tā piedāvā elastīgus mobilitātes pakalpojumus, ko iespējams viegli un ērti izmantot ar viedtālruņa lietotnes palīdzību. Papildu tam ar ŠKODA Connect lietotni, ŠKODA vadītāji var izmantot ŠKODA Connect Alexa asistentes iemaņas, lai atrastu informāciju par savu automašīnu, dodot Amazon Alexa balss pakalpojumam vienkāršus norādījumus un jautājumus, ērti sēžot savā dzīvojamajā istabā: vai durvis un logi ir aizvērti, piemēram, cik daudz degvielas ir tvertnē, un kur ir noparkota jūsu ŠKODA. Turklāt vāciski un angliski runājošā ŠKODA Connect Alexa ir pieejama arī franču valodā, un drīzumā tiks papildināta arī ar spāņu valodas funkcionalitāti. Smart Home integrācija no citas puses ļauj lietotājam būt savienotam ar savām mājām un uzraudzīt Smart Home ierīču darbību – piemēram, vai gaismas virtuvē ir izslēgtas, vai logi ir aizvērti.

Mondial de l’Auto

Vecākā auto izstāde pasaulē notiek Parīzē jau 120 gadus, kopš 1898. gada. Līdz 1976. gadam tas bija ikgadējs pasākums, mūsdienās tas tiek rīkots katrus divus gadus. Parīzes auto izstāde ir tradicionāli viena no vietām, kur auto ražotāji no visas pasaules izrāda savus jaunumus.

DARBA LAIKI

Preses dienas: no otrdienas, 2018. gada 2. oktobra līdz trešdienai, 3. oktobrim

Publiskajai apskatei atvērtās dienas: no ceturtdienas, 2018. gada 4. oktobra līdz svētdienai, 14. oktobrim
No 10:00 līdz 20:00
Vēlā vakara sesijas līdz 22:00: 4.,5.,6.,10.,11. un 12. oktobrī

ADRESE

Paris Expo Porte de Versailles, 1 Place de la Porte de Versailles, 75015 Parīze, Francija


Atskats

ŠKODA KODIAQ svinēja savu izstāžu pirmizrādi 2016. gada Parīzes auto izstādē.