OneApp ir vispusīga lietotne, kas sevī apvieno noderīgu asistējošo sistēmu klāstu. One App ne tikai palīdz jums vienmēr zināt automašīnas statusu un braukšanas datus reālā laikā, bet to var izmantot arī kā multimediju rīku navigācijai, vai lai apskatītu laika prognozi. Atjautīgi logrīki ļauj jums pielāgot lietotni tā, lai tā attēlotu tikai to informāciju, kuru jūs vēlaties.

OneApp iespējas

KĀ TAS DARBOJAS

Jums nepieciešama Škoda automašīna ar SmartLink.
Lejupielādējiet un uzstādiet lietotni savā viedtālrunī.
Savienojiet viedtālruni ar Škoda , izmantojot USB vadu. Ja jums ir informācijas un izklaides sistēma Amundsen vai Columbus ar WLAN (Wi-Fi), jūs varat savienoties, izmantojot bezvadu savienojumu.

PIEVINOJIET IERĪCI

OneApp iespējas var tikt attēlotas uz jūsu informācijas un izklaides sistēmas ekrāna, kas uzlabo drošību un braukšanas komfortu. MirrorLink un Apple CarPlay var sazināties ar Ios (9.0 vai jaunāku) un Android (4.4 vai jaunāku) saskarni.

PIEEJAMĪBA

OneApp ir savietojams ar Škoda, kas aprīkota ar SmartLink saskarni – atkarībā no modeļa; tā ir standarta vai papildaprīkojumā Swing, Bolero, Amundsen vai Columbus informācijas un izklaides sistēmām.

OneApp un SmartLink saskarne ir pilnībā savietojama ar Škoda, kas ir ražotas pēc 2016. gada 22. nedēļas. Tā ir savietojama arī ar Škoda, kas ražotas starp 2015. gada 22. un 2016. gada 21. pirmo nedēļu, bet ar izņēmumiem.

SmartLink saskarne ir pieejama sekojošos modeļos:

LEJUPIELĀDĒJIET BEZ MAKSAS

App Store

Sekojiet saitei zemāk, lai lejupielādētu lietotni

Google Play

Sekojiet saitei zemāk, lai lejupielādētu lietotni