Daži meklē piedzīvojumus, kamēr citi atklāj radošas virsotnes. Dažus aizrauj ziņkārība, motivācija, brīva domāšana; citu liktenis ir kļūt par atklājējiem un varoņiem. Mūs katru aizrauj atšķirīgas lietas, bet ir viena lieta, kas mūs visus vieno: ceļojums.

GATAVS VISAM

Mūsu, Škoda, kaislība ir mantojums, degsme, funkcionālas tehnoloģijas un dizains. Tās ir lietas, kas mūs aizrauj ik dienas mūsu mērķī palīdzēt jums dzīvot atvērtāku, brīvāku, veiksmīgāku vai varonīgāku dzīvi. Tas viss palīdz realizēt īsto potenciālu. Apskatiet, kā mēs to panākam.

VAROŅIEM

Ne visi no viņiem valkā apmetņus, bet lielākajai daļai no viņiem nepieciešami labākie instrumenti, lai paveiktu savu darbu. Tāpēc mēs uzcītīgi radām funkcionālas tehnoloģijas, kas palīdz jums nonākt tur, kur jūsu sirds vēlas.

100 gadu tradīcijas: Škoda medicīniskās palīdzības automašīnas

Ar vai bez zilās bākuguns neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnas, kas būvētas uz Škoda automašīnu bāzes ir glābušas dzīvības jau vairāk nekā 110 gadus. Atklājiet, kā progresīvākais neatliekamās medicīniskās palīdzības Kodiaq turpina savu priekšgājēju aizsāktās tradīcijas.

Es saņemu enerģijas lādiņu, redzot, kā mans darbs palīdz cilvēkiem

Tos izsauc kritiskās situācijās, kad jāglābj cilvēku dzīvības. Automašīnām, kas viņus ved, jābūt gan ātrām, gan uzticamām. Apskatīsim tuvāk paramediķu darbu.

Es nekad neēstu savā automašīnā

Viņš ir atbildīgs par vairāk nekā simts policijas un speciālo vienību automašīnām, tomēr adjutants Žans-Filips Žakērs pamana pat vissīkākās detaļas. No kurienes viņā ir tāda mīlestība pret automašīnām? Un kas padara automašīnu par labu policijas auto?

RADOŠAJIEM

Iedvesma virza jaunas idejas, un tā var atnākt jebkādā veidā un apmērā – no delikātām līnijām līdz izaicinošām formām. Mūsu dizaina filozofija ir ekspresīva, emocionāli pielādēta un nenoliedzami funkcionāla. Tas ir mūsu mākslas darbs.

8 soļi līdz jaunam konceptauto

Vision E pirmizrāde notika Šanhajā, un tā dizains jau šobrīd ir saņēmis ārkārtīgi daudz pozitīvu atsauksmju. Šajā sakarā varētu rasties jautājums, kā rodas šāds interjera un eksterjera dizains?

Dizains rada emocijas

Olivers Stefani ir Škoda galvenais dizaineris. Tā kā darbā viņš vienmēr zīmē, tas nemaz nav pārsteidzoši, ka dažas no atbildēm uz jautājumiem intervijā Škoda Storyboard viņš uzskicēja.

Iepazīstieties ar stilu: Škoda krāsu un apdares dizaina komanda

Perfektas proporcijas un elegantas formas ir katra veiksmīga dizaina pamatā. Tomēr, lai pareizi veidotu kopējo iespaidu, vienmēr nepieciešams pievienot kaut ko vairāk. Satieciet īstos meistarus, kas saskaņo krāsas un materiālus.

NEATKARĪGAJIEM

Dažkārt jums jādodas pa vēl nezināmu ceļu – pat, ja tas nozīmē pilnīgus bezceļus. Mūs aizrauj funkcionālas tehnoloģijas, kas sniedz jums kontroli, lai jums nevajadzētu atskatīties - nekad.

Aizkulises: Sauļoties ar smaidu

Dāmas un kungi, willkommen, bienvenue un esiet sveicināti! Jūs esat ielūgti Barrandov studijās Prāgā, Čehijā piedzīvot Škoda un Cirque du Soleil® sadarbības sākumu.

Izpaudiet sava gara dziesmu

Vai šķietami bezjēdzīgs arhitektūras piemineklis ir atradis savu pielietojumu? Martins Dražils, Čehijas riteņbraucējs iekaroja Prāgas skulptūru, kas zināma kā „nīlzirga vanna“ vai „ziloņu barotava“.

Smiekli patiešām ir labākās zāles

Dakteri klauni pielieto smieklu un prieka zāles slimu bērnu un senioru ārstēšanai. Šajā jautājumā viņi palīdz sniegt atvieglojumu grūtībām, kas saistītas ar vecumu, un viņi var atjaunot dzirksteli ikviena cilvēka acīs. Iepazīstieties, kā viņi to dara.

MOTIVĒTAJIEM

Piecelieties, sagatavojieties, un uz priekšu: galamērķa sasniegšanai nepieciešama motivācija. Mūsu pastāvīgā kaisle pēc mobilitātes nozīmē to, ka nav svarīgi, ko vēlaties sasniegt, mēs būsim ar jums katrā šī ceļa solī.

Elpu aizraujoši. Himalaju izaicinājums

Spītīgu riteņbraucēju kvartets ir devies ceļā, lai lauztu rekordu, no Leh uz Khardung La Indijā. Viena no augstākajām ceļu pārejām pasaulē pamatīgi izaicināja viņus: vairāk nekā 1 800 metru kāpums 40 kilometru garumā, skābekļa trūkums un brutāli laikapstākļi.

Kāpēc mēs braucam: No panka līdz braucējam

Dažkārt ceļš uz lieliem pagrieziena punktiem mūsu dzīvēs ir dažādu sakritību virkņu pilns. Pajautājiet Orlai Vlšai no Īrijas, kuras nākotni uz visiem laikiem izmainīja tēva vecais divritenis.

Tour de France no pirmavotiem

Pasaulē sarežģītākās riteņbraukšanas sacensības var likt sportistiem paveikt fiziski neiedomājamas lietas pat viena posma laikā. Izlasiet entuziasta stāstu, kurš pieņēma izaicinājumu iekarot vismaz vienu no Tour de France posmiem.

DROSMĪGAJIEM

Katrs atvērtais ceļš ir aicinājums piedzīvot kaut ko jaunu – viss, kas jums nepieciešams ir labākā sēdvieta. Lai arī kur jūs atrastos, un kurp dotos, mēs aicinām jūs atklāt braukšanas kaisli.

Ātruma māksla. Pontus Tidemands un Octavia RS 245

Ātrums ir enerģija. Tas ir neiedomājams spēks, kas prasa cieņu. Tā savaldīšana ir nekas cits kā māksla. Bet, kad jūs to spējat, jūs varat izmantot to, lai sasniegtu savus mērķus. Lai kļūtu par pasaules rallija čempionu, piemēram, vai cienījamu mākslinieku.

Taksi! Izveicīgā Fabia R5 vizināja pasažierus pa Prāgu

Liels spoileris, krakšķošs izpūtējs un drošības rāmis. Skats, kādu vēl nekad nav piedzīvojuši iedzīvotāji un viesi pirms Ziemassvētku Prāgā.

Kodiaq ir pirmā Škoda, kas pabeigusi Dakāras ralliju

Škoda Kodiaq bija 40. ikgadējo sacīkšu dalībnieku automašīnu vidū, kas sacentās leģendārajā Dakāras rallijā. Krosovers paveica braucienu caur Dienvidamerikai bez pārveidojumiem savā sērijveida ražošanas versijā.

ZINĀTKĀRAJIEM

Progresīvu ideju saknes bieži vien meklējamas pagātnē. Tieši tāpat kā jūs, mēs novērtējam savu vēsturi, kas palīdz mums virzīties uz priekšu. Mūsu 120 gadus senais mantojums turpina iedvesmot mūs mūsu ceļā uz mobilitātes nākotni.

E-mobilitātes nākotne

Elektrības piedziņa vairs nav nekas jauns. Patiesībā, jūs būsiet pārsteigti uzzināt, cik sena tā ir. Tomēr, skatoties nākotnē, izskatās, ka tai priekšā vēl ir daudz vairāk interesantu pavērsienu!

Ceļojošas monētas, kas popularizē Škoda mantojumu

Vai Škoda zīmola bagāto vēsturi var savienot ar moderno ģeoslēpņošanu? Protams, ka var! Tieši tāpēc mēs radām vēsturiskās ceļojošās monētas. Kā šīs unikālās ģeomonētas tiek radītas, un kādas leģendāras automašīnas tiks attēlotas šajās Škoda mantojuma monētās?

Virtuāla pastaiga pa vēsturisko Prāgu

Automašīnu ražotājs Škoda piedāvā pastaigu pa vēstures ārēm. Bet ne tikai savā vēsturē, ko var apbrīnot muzejā. Brauciens caur aizgājušo dienu Prāgu piedāvā ne tikai ieskatu elegantā vēsturē, bet arī atskatu uz Čehijas kapitālu 20. gadsimta pirmajā pusē.

ATKLĀJĒJIEM

Tas var izklausīties pretrunīgi, bet atklāt nezināmo bieži vien nozīmē pārbaudītu un izmēģinātu paņēmienu pielietošanu. Mēs koncentrējamies uz funkcionālām tehnoloģijām, kas nozīmē, ka mūsu automašīnas jūs nepievils, atklājot nākamo lielo, drosmīgo apvārsni.

No trokšņainās Mumbajas līdz skaidrām debesīm

Paraplanēšana ir ekstremāls sporta veids, kas ir perfekts, lai apskaidrotu jūsu prātu. Trīsdesmit gadus vecais Sačins Pathare iemīlējās tajā, jo tas sniedza viņam patvērumu no trokšņainās un haotiskās Indijas pilsētas, ko viņš sauc par savām mājām. Nāciet un atklājiet debesis ar mums.

Piedzīvojumi Etna virsotnes ēnā

Viņi sauc viņu par mammu Etnu. Sicīlijas austrumu daļā dzīvojošajiem šis aktīvais vulkāns ir kaimiņš, no kura dažkārt ir jābaidās. Tomēr viņi izbauda dzīvi uz melnu akmeņu nogāzēm.

Klinšu vārdotājs

Gandrīz neviens nezina, ka Maljorka ir viens no Eiropas labākajiem klinšu kāpēju galamērķiem. Klinšu kāpējs Sebastjans Alvarezs zina, cik ļoti mainīgas un elpu aizraujošas var būt klintis.

VISIEM

Izvēlieties automašīnu, kas ir vislabāk piemērota jūsu vajadzībām: steidzīgs pilsētnieks, praktiska kompakta automašīna, stilīgs krosovers, kurš tiek piedāvāts divos izmēros, un pat iespaidīga biznesa automašīna.