This page is a supplementary page of the opening page. Click the button to get back.

Get back to the opening page.

VISAS DETAĻAS, KURAS JŪS MEKLĒJAT

OCTAVIA COMBI G-TEC TEHNISKIE DATI

Automašīnas izmēri


Drošība

Citas drošības iezīmes

ŠKODA OCTAVIA COMBI G-TEC nodrošina drošību bez kompromisiem. Šis kompaktais universālis ieguvis piecu zvaigžņu novērtējumu Euro NCAP sadursmju testā 2013. gadā par tā izcilajiem drošības risinājumiem. Bez drošības sistēmām, kuras uzskaitītas augstāk, sekojošas funkcijas pieejamas OCTAVIA COMBI G-TEC pamataprīkojumā:

EDL uzlabo paātrinājumu vai braukšanu slīpumā augšup, reaģējot uz sliktu saķeri zem viena no piedziņas riteņiem.
XDS+ palīdz vadītājam asos līkumos un nodrošina to, ka automašīna uzvedas neitrāli, dinamiski braucot līkumos. Vadības elektronika simulē pašbloķējoša diferenciāļa darbību, lai uzlabotu saķeri, dinamiski braucot līkumos. Rezultātā automašīna izbrauc līkumus daudz pārliecinātāk un dabiskāk nekā iepriekš.
ABS novērš riteņu bloķēšanos straujas bremzēšanas apstākļos, vai bremzējot uz slidenas virsmas.
MSR novērš piedziņas riteņu bloķēšanos, kas var rasties, vadītājam samazinot ātrumu uz slidenas virsmas. › Palielinot bremžu spiedienu, bremzēšanas asistents palīdz vadītājam situācijās, kad nepieciešama ārkārtas bremzēšana. Tas ievērojami samazina bremzēšanas distanci.
ASR nodrošina vienmērīgu kustības uzsākšanu un paātrinājumu bez riteņu buksēšanas uz slidenas virsmas.
Elektroniskā riepu spiediena kontrole nepārtraukti informē vadītāju par spiedienu riepās.
› Papildaprīkojumā pieejamais kustības novēršanas lejup slīpumā asistents palīdz vadītājiem droši uzsākt kustību augšup slīpumā. Sistēma aktivizējas slīpumā, kas lielāks par pieciem procentiem un nodrošina vieglu un drošu braukšanu augšup slīpumā bez nepieciešamības izmantot stāvbremzi. Sistēma novērš automašīnas ripošanu atpakaļ vai apstāšanos.
Mirgojošas bremžu gaismas samazina sadursmes risku no aizmugures, īpaši tuvojoties sastrēgumam uz lielceļa vai pēkšņi bremzējot neparedzēta šķēršļa dēļ.