This page is a supplementary page of the opening page. Click the button to get back.

Get back to the opening page.

Visas detaļas, kuras jūs meklējāt.

OCTAVIA COMBI TEHNISKĀS SPECIFIKĀCIJAS

Automašīnas izmēri

Drošība

Citi drošības risinājumi

ŠKODA OCTAVIA COMBI sniedz drošību bez kompromisiem. Šis kompaktais universālis ieguvis piecu zvaigžņu novērtējumu Euro NCAP sadursmju testos 2013. gadā, pateicoties tā izcilajām drošības iespējām. Bez drošības sistēmām, kas minētas augstāk, sekojošas funkcijas ir pieejamas OCTAVIA COMBI standartaprīkojuma un papildaprīkojuma klāstā:

EDL uzlabo paātrinājumu vai braukšanu kalnā nepietiekamas saķeres apstākļos zem kādas no piedziņas riteņiem.
XDS+ palīdz vadītājam veikt straujus pagriezienus un nodrošina neitrālu automašīnas reakciju līkumos. Sistēmas elektronika simulē pašbloķējošos diferenciāli, uzlabojot saķeri un braukšanas dinamiku straujos līkumos. Rezultātā automašīna pārliecinošāk izbrauc līkumus.
ABS novērš riteņu bloķēšanos avārijas bremzēšanas gadījumā, vai bremzējot uz slidenas virsmas.
MSR pretdarbojas piedziņas riteņu bloķēšanai, kas rodas, kad vadītājs samazina ātrumu uz gluda ceļa. > Palielinot bremžu spiedienu, bremzēšanas asistents palīdz vadītājam situācijās, kad nepieciešama avārijas bremzēšana. Tas var ievērojami samazināt bremzēšanas ceļu.
ASR nodrošina vieglu gaitas uzsākšanu un paātrinājumu bez riteņu izspolēšanas uz slidenas virsmas.
Elektroniska riepu spiediena kontrole vienmēr informē vadītāju par spiedienu riepās.
› Papildaprīkojumā pieejamā kontrole braukšanas uzsākšanai slīpumā palīdz droši uzsākt kustību slīpumā. Sistēma aktivizējas slīpumā, kas lielāks vai vienāds ar pieciem procentiem un nodrošina vieglu un drošu kustības uzsākšanu bez vajadzības izmantot stāvbremzi. Sistēma novērš automašīnas ripošanu uz aizmuguri vai nekustīgumu.
Mirgojošas bremžu gaismas samazina sadursmes no aizmugures risku, īpaši tuvojoties sastrēgumam uz lielceļa vai pēkšņas bremzēšanas gadījumā.


Visu riteņu piedziņa

Četru riteņu piedziņa

Ar inteliģento 4x4 OCTAVIA COMBI nodrošina lielisku stabilitāti un saķeri visdažādākajos braukšanas apstākļos. Spēka agregāts ar elektroniski vadāmu daudzdisku sajūgu tiek galā pat ar visnenozīmīgākajām izmaiņām zem OCTAVIA COMBI riteņiem sekundes desmitdaļās. Normālos apstākļos automašīna brauc ar priekšpiedziņu. Uz sniega un dubļiem vai ledus, tā pārtop par 4x4, jums to nemaz nemanot.

Griezes momenta sadalījums visiem četriem riteņiem notiek automātiski atkarībā no braukšanas apstākļiem. Vadības bloks aprēķina ideālu griezes momentu, kuru pārnes uz aizmugurējo asi. Pielāgojumi tiek veikti izmantojot mainīgu spiedienu uz sajūga diskiem..

Četru riteņu piedziņa

Videi draudzīgas tehnoloģijas

Start-Stop sistēma

Start-Stop sistēmas ideja ir izslēgt dzinēju ikreiz, kad tā darbība nav nepieciešama, kas ir īpaši noderīgi pilsētā, kur tas palīdz ievērojami samazināt degvielas patēriņu. Start-Stop sistēma tiek automātiski aktivizēta, kad tiek iedarbināts dzinējs, un var tikt manuāli atslēgta jebkurā laikā.

Start-Stop sistēma
Bremžu enerģijas atjaunošana

Kas notiek kad tiek atjaunota enerģija? Kinētiskā enerģija tiek pārvērsta izmantojamā elektrībā, kas tiek uzglabāta akumulatorā vai elektroniskajās sistēmās. Dzinējam bremzējot, ģenerators piegādā elektrību iekārtām un uzlādē akumulatoru. Tas taupa degvielu, kas citādāk tiktu izmantota papildus šo darbību veikšanai.

Bremžu enerģijas atjaunošana
Eco režīms (braukšanas režīmu izvēle)

Viens no režīmiem braukšanas režīmu izvēles sistēmā ir Eco – tas ir videi draudzīgs režīms, kas padara ekonomisku braukšanu par prioritāti. Īpaša Eco režīma iezīme ir brīvgaitas režīms, automašīnās, kas aprīkotas ar DSG pārnesumkārbu. Brīvgaitas režīms tiek izmantots tad, kad jūs braucat, nespiežot akseleratora pedāli.

Pārnesuma rekomendācija

Pareizā pārnesuma izvēle palīdz taupīt degvielu un uzlabo braukšanas komfortu. Zemāks dzinēja ātrums nozīmē zemāku degvielas patēriņu un klusāku dzinēja darbību. Simbols displeja augšējā labajā stūrī vai nu apstiprina, ka konkrētajā brīdī izvēlētais pārnesums ir pareizais, vai arī iesaka pārslēgties uz augšu vai uz leju citā pārnesumā.