This page is a supplementary page of the opening page. Click the button to get back.
Visa informācija, kuru meklējāt

KAMIQ SCOUTLINE TEHNISKĀ SPECIFIKĀCIJA

Automašīnas izmēri

 

Drošība

Drošības iezīmes

ŠKODA KAMIQ SCOUTLINE ir par drošību bez kompromisiem. Sekojošas funkcijas ir pieejamas standarta un papildaprīkojumā:

Isofix un Top tether bērnu sēdeklīšu stiprinājuma punkti aizmugurējos sāna sēdekļos. Isofix ir pieejams arī priekšējā pasažiera sēdeklī.

› Atšķirībā no kruīza kontroles, kura notur iestatīto ātrumu, Ātruma ierobežotājs ļauj vadītājam braukt ar jebkādu ātrumu, bet ne ātrāk kā iestatīts.

ABS novērš riteņu bloķēšanos avārijas bremzēšanas gadījuma vai bremzējot uz slidenām virsmām.

EDL palīdz paātrinājuma laikā vai braucot augšup slīpumā, kad saķere ar ceļu ir nepietiekama zem viena no piedziņas riteņiem.

MSR novērš piedziņas riteņu bloķēšanos, kas var rasties, kad vadītājs samazina ātrumu uz slidenas virsmas.

XDS+ palīdz vadītājam asos līkumos un nodrošina to, ka automašīna saglabā neitrālu vadību dinamiskas braukšanas apstākļos. Vadības elektronika simulē pašbloķējoša diferenciāļa klātbūtni, lai uzlabotu saķeri un braukšanas dinamiku līkumos. Rezultātā automašīna izbrauc līkumos daudz drošāk un dabiskāk nekā iepriekš.

› Palielinot bremžu spiedienu, bremzēšanas asistents palīdz vadītājiem situācijās, kad nepieciešama avārijas bremzēšana. Tas var ievērojami samazināt nepieciešamo bremzēšanas distanci.

ASR nodrošina vienmērīgu kustības uzsākšanu un paātrinājumu bez riteņu buksēšanas uz slidenas virsmas.

Riepu spiediena uzraudzības sistēma TPM+ nepārtraukti informē vadītāju par spiedienu riepās.

› Papildaprīkojumā pieejamā Hill-Hold kontrole kustības uzsākšanai slīpumā palīdz vadītājiem droši uzsākt kustību augšup slīpumā. Sistēma aktivizējas automātiski piecu grādu vai vairāk slīpumā un nodrošina vieglu un drošu braukšanas uzsākšanu bez nepieciešamības izmantot stāvbremzi. Sistēma novērš nevēlamu automašīnu kustību atpakaļ vai stāvēšanu.

Mirgojošas bremžu gaismas samazina sadursmes risku no aizmugures, īpaši tad, kad tuvojaties sastrēgumam uz lielceļa, vai pēkšņi bremzējot negaidīta šķēršļa priekšā.

Rezerves ritenis

Standarta riepu remonta komplektu var aizstāt ar:

Pagaidu rezerves riteni (6J × 16" ET 35, 205/60 R16).

Ārkārtas rezerves riteni (3.5J × 18" ET 38, 125/70 R18) paredzēts lietošanai ar ŠKODA Sound System.

Zaļās tehnoloģijas

Start-Stop sistēma

Start-Stop sistēmas ideja ir izslēgt dzinēju ikreiz, kad nav nepieciešama tā darbība, kas ir ļoti noderīgi pilsētvidē, kur ar to iespējams ievērojami samazināt degvielas patēriņu. Sistēma automātiski tiek aktivizēta līdz ar katru dzinēja iedarbināšanu, un to jebkurā laikā manuāli var izslēgt.

Bremžu enerģijas atgūšana

Kas notiek, kad tiek atgūta bremžu enerģija? Kinētiskā enerģija tiek pārveidota par izmantojamu elektrību, kas tiek noglabāta akumulatorā vai izmantota elektriskajās sistēmās. Motora bremzēšanas laikā ģenerators piegādā elektrību ierīcēm un uzlādē akumulatoru. Tas ļauj ietaupīt degvielu, kas citādi tiktu izmantota šiem uzdevumiem.

Eko režīms (Braukšanas režīma izvēle)

Viens no režīmiem, ko piedāvā braukšanas režīma izvēles sistēma, ir Eko - režīms videi draudzīgiem autovadītājiem, kuri ekonomisko braukšanu uzskata par prioritāti. Eco režīma specifiska funkcija ir brīvgaitas režīms automašīnās ar automātisko DSG transmisiju. Brīvgaitas režīms tiek izmantots tad, kad jūs brauciena laikā neturat kāju uz akseleratora pedāļa.

Pārnesuma rekomendācijas

Pareizā pārnesuma izvēle var ietaupīt degvielu un vienlaikus palielināt braukšanas komfortu. Zemāks dzinēja ātrums palīdz samazināt degvielas patēriņu un nodrošina klusāku dzinēja darbību. Simbols displeja augšējā labajā pusē apstiprina, ka ir izvēlēts pareizais pārnesums vai iesaka nomainīt pārnesumu uz augstāku vai zemāku.