This page is a supplementary page of the opening page. Click the button to get back.

Get back to the opening page.

Visas detaļas, kuras jūs meklējat

KAMIQ TEHNISKĀS SPECIFIKĀCIJA

Automašīnas izmēri

 

Drošība

Drošības iezīmes

ŠKODA KAMIQ ir par drošību bez kompromisiem. Sekojošas funkcijas ir pieejamas pamata un papildaprīkojumā:
Isofix un Top tether augšējā stiprinājuma punkti bērnu krēsla nostiprināšanai ārējos otrās rindas sēdekļos. Isofix ir pieejams arī priekšējā pasažiera krēslā.
› Atšķirībā no kruīza kontroles, kura notur iestatīto ātrumu, Ātruma ierobežotājs ļauj vadītājam braukt ar jebkādu ātrumu, bet ne ātrāk kā iestatīts.
ABS novērš riteņu bloķēšanos avārijas bremzēšanas gadījuma vai bremzējot uz slidenām virsmām.
EDL palīdz paātrinājuma laikā vai braucot augšup slīpumā, kad saķere ar ceļu ir nepietiekama zem viena no piedziņas riteņiem.
MSR novērš piedziņas riteņu bloķēšanos, kas var rasties, kad vadītājs samazina ātrumu uz slidenas virsmas.
XDS+ palīdz vadītājam asos līkumos un nodrošina to, ka automašīna saglabā neitrālu vadību dinamiskas braukšanas apstākļos. Vadības elektronika simulē pašbloķējoša diferenciāļa klātbūtni, lai uzlabotu saķeri un braukšanas dinamiku līkumos. Rezultātā automašīna izbrauc līkumos daudz pārliecinātāk nekā pirms tam.
› Palielinot bremžu spiedienu Bremzēšanas asistents palīdz vadītājiem situācijās, kad nepieciešama avārijas bremzēšana. Tas var ievērojami samazināt nepieciešamo bremzēšanas distanci.
ASR nodrošina vienmērīgu kustības uzsākšanu un paātrinājumu bez riteņu buksēšanas uz slidenas virsmas.
Riepu spiediena uzraudzības sistēma TPM+ nepārtraukti informē vadītāju par spiedienu riepās.
› Papildaprīkojumā pieejamā Hill-Hold kontrole kustības uzsākšanai slīpumā palīdz vadītājiem droši uzsākt kustību augšup slīpumā. Sistēma aktivizējas automātiski piecu grādu vai vairāk slīpumā un nodrošina vieglu un drošu braukšanas uzsākšanu bez nepieciešamības izmantot stāvbremzi. Sistēma novērš nevēlamu automašīnu kustību atpakaļ vai stāvēšanu.
Mirgojošas bremžu gaismas samazina sadursmes risku no aizmugures, īpaši tad, kad tuvojaties sastrēgumam uz lielceļa, vai pēkšņi bremzējot negaidīta šķēršļa priekšā.

Rezerves ritenis

Standarta rezerves riteņa komplektu iespējams aizvietot ar:
Pagaidu rezerves ritenis (6J × 16" ET 35, 205/60 R16 riepa) paredzēta 16", 17" un 18" diskiem.
Pagaidu rezerves ritenis (3.5J × 18" ET 38, 125/70 R18 riepa) paredzēta izmantošanai automašīnās ar ŠKODA skaņas sistēmu.

Videi draudzīgas tehnoloģijas

Start-Stop sistēma

Start-Stop sistēma atslēdz dzinēju ikreiz, kad tā darbība nav nepieciešama, kas ir īpaši noderīgi pilsētā, kur tas palīdz ievērojami samazināt degvielas patēriņu. Start-Stop sistēma tiek automātiski aktivizēta pēc dzinēja iedarbināšanas un var tikt manuāli atslēgta jebkurā brīdī.

Start-Stop sistēma
Bremžu enerģijas atjaunošana

Kas notiek tad, kad tiek atjaunota bremžu enerģija? Kinētiskā enerģija tiek pārvēsta izmantojamā elektrībā, kas tiek uzglabāta akumulatorā vai izmantota elektrisko sistēmu darbināšanai. Dzinēja bremzēšanas laikā ģenerators piegādā elektrību iekārtām un uzlādē akumulatoru. Tas taupa degvielu, kura citādāk tiktu izmantota šiem nolūkiem.

Bremžu enerģijas atjaunošana
Eco režīms (braukšanas režīmu izvēle)

Viens no piedāvātajiem režīmiem braukšanas režīmu izvēles sistēmā ir Eco režīms - tas ir režīms vadītājiem, kuri rūpējas par vidi, kuru prioritāte ir ekonomiska braukšana. Eco režīma specifiska funkcija ir brīvgaitas režīms automašīnās ar automātisko DSG transmisiju. Brīvgaitas režīms tiek izmantots tad, kad jūs brauciena laikā neturat kāju uz akseleratora pedāļa.

Pārnesuma rekomendācijas

Pareizā pārnesuma izvēle var ietaupīt degvielu un vienlaikus palielināt braukšanas komfortu. Zemāks dzinēja ātrums palīdz samazināt degvielas patēriņu un nodrošina klusāku dzinēja darbību. Simbols displeja augšējā labajā pusē apstiprina, ka ir izvēlēts pareizais pārnesums vai iesaka nomainīt pārnesumu uz augstāku vai zemāku.