ŠKODA SAVIENOJAMĪBA

Ar ŠKODA savienojamību jūs nekad nebūsiet atvienots no ārpasaules. Lai arī kur jūs atrastos, jūs vienmēr būsiet darbību epicentrā, vienmēr varēsiet sazināties ar saviem tuvajiem un mīļajiem, un būsiet pārliecināti, ka palīdzība jebkādu grūtību pārvarēšanā ir rokas stiepiena attālumā. Lai arī kur jūs atrastos, jūs būsiet savienoti.

PAVEICIET VAIRĀK KATRU DIENU AR ŠKODA CONNECT

Sakiet ardievas ikdienas raizēm. Informācija par bezmaksas stāvvietām, papildu sildītājs, ko iespējams vadīt ar viedtālruni un ziņas par sastrēgumiem – savienojiet savu automašīnu ar ārpasauli un izbaudiet katru dienu pilnībā ar ŠKODA Connect tiešsaistes pakalpojumiem.

SMARTLINK+

Ar SmartLink+ sistēmu (ŠKODA savienojamības paketi, kas atbalsta MirrorLink®, Apple CarPlay un Android Auto) automašīnas informācijas un izklaides sistēma ļauj vadītājam droši lietot tālruni braucot. Turklāt visas uzstādītās lietotnes ir sertificētas kā drošas izmantošanai automašīnās, kas atbalsta MirrorLink®, Apple CarPlay vai Android Auto. SmartLink+ sistēma iekļauj sevī arī SmartGate funkciju. Tā ļauj jums savienot viedtālruni ar automašīnu izmantojot WiFi, lai piekļūtu interesantiem datiem par jūsu braucienu, piemēram, degvielas patēriņš, braukšanas dinamika vai servisa informācija.

APPLE CARPLAY

CarPlay ļauj jums izmantot konkrētas iPhone aplikācijas braukšanas laikā, attēlojot to informāciju uz iebūvētā automašīnas displeja. Savietojams ar iPhone 5 un jaunākiem.

Uzziniet vairāk

ANDROID AUTO

Android Auto paplašina jūsu Android platformu izmantošanai automašīnā. Izmantojiet jums jau zināmas lietotnes un pakalpojumus savā ekrānā priekšējā panelī. Savietojams ar Android 5.0 un jaunākiem.

Uzziniet vairāk

MIRRORLINK®

Jūs varat izvēlēties un klausīties savas mīļākās dziesmas no viedtālruņa vai saņemt braukšanas norādījumus, tas viss tiks atspoguļots jūsu automašīnas centrālajā displejā.

Uzziniet vairāk

INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMAS

Ar katru ŠKODA modeli jūs varat izvēlēties starp vairākām informācijas un izklaides sistēmas ar ekrāna izmēru līdz 9,2”. Tās visas darbojas ātri un piedāvā virkni funkciju un saskarņu.

VIENMĒR ATJAUNINĀTS

ATJAUNINĀŠANAS PORTĀLS

Jūs varat saglabāt kartes savas informācijas un izklaides sistēmas navigācijā atjauninātas, izmantojot atjaunināšanas portālu.

Uzziniet vairāk

MANI GALAMĒRĶI

MyDestinations galamērķi ir administratīvs rīks, kas ļauj jums importēt, izveidot un pārvaldīt atsevišķus interešu punktus.

Uzziniet vairāk

SAVIETOJAMĪBAS SARAKSTS

Apskatiet mobilo ierīču pārskatu, kas ir savietojamas ar iebūvētajām ŠKODA informācijas un izklaides sistēmām.

Uzziniet vairāk

ŠKODA MOBILĀS LIETOTNES

Izmēģiniet ŠKODA lietotnes, kas nodrošina virkni funkciju jūsu viedtālrunim, kā arī piekļuvi ekskluzīvam saturam. Pārbaudiet attālināti savas automašīnas statusu, vērojiet sporta notikumus tiešraidē vai uzspēlējiet kādu spēli. Apskatiet visu lietotņu pilnīgu pārskatu.