ŠKODA elektroauto ir kas vairāk nekā vienkārši automašīnas, kuras darbojas ar alternatīvu enerģijas avotu. Ar pilnībā elektrisko ŠKODA CITIGOe iV un ŠKODA SUPERB iV pie strāvas pieslēdzamā hibrīda atklāšanu mēs aizsākam jaunu sadaļu mūsu zīmola 125 gadu vēsturē un mēs ceram, ka mēs padarīsim e-mobilitāti pieejamāku visā pasaulē. Līdz 2025. gadam ŠKODA piedāvās piecas pilnībā elektriskās automašīnas. Jūs sagaida vairāk jautrības, mazāk izmešu, vairāk iespēju un mazāk ierobežojumu. Pievienojieties mums ceļojumā nākotnē!

MODEĻI

Esam pietuvojušies e-mobilitātes revolūcijai, kas paātrina pāreju uz nākotni, kuras pamatā ir ilgtspējīga enerģija. Līdz 2022. gadam ŠKODA portfelī būs 10 elektrificēti modeļi dažādos segmentos – seši no tiem būs pilnībā elektroauto un četri – hibrīdi. Aplūkosim tuvāk, kas mūs sagaida.

PIELĀDĒTS AR PĀRSTEIDZOŠIEM RISINĀJUMIEM

Kā ir dzīvot iV stilā? Apskatiet īstu pārskatu par mūsu elektrificēto modeļu galvenajām iezīmēm, lai uzzinātu, kā tās var palīdzēt jūsu ikdienas dzīvē.

UzlādeBraukšanaSavienojamībaPraktiskums

Ērti no mājām

ĒRTI NO MĀJĀM

Jebkur pilsētā

JEBKUR PILSĒTĀ

Ātra uzlāde brauciena laikā

ĀTRA UZLĀDE BRAUCIENA LAI

Ievērojams iespējamais nobraukums

IEVĒROJAMS IESPĒJAMAIS NO

Izveicīga dinamika

IZVEICĪGA DINAMIKA

Ekoloģiska darbība

EKOLOĢISKA DARBĪBA

Ērta uzturēšana

ĒRTA UZTURĒŠANA

Progresīva savienojamība

PROGRESĪVA SAVIENOJAMĪBA

Tālvadība

TĀLVADĪBA

Vienmēr tiešsaistē

VIENMĒR TIEŠSAISTĒ

Vairāk nekā automašīna

VAIRĀK NEKĀ AUTOMAŠĪNA

Ietilpīgs interjers

IETILPĪGS INTERJERS

Nepārspējams bagāžas nodalījums

NEPĀRSPĒJAMS BAGĀŽAS NODA

AKUMULATORA TEHNOLOĢIJA

Pilnībā elektriski iV modeļi aprīkoti ar progresīvām litija jonu tehnoloģiju ar augstāko iespējamo enerģijas blīvumu, kas izstrādāti par augstāko prioritāti nosakot drošību. Mūsu Akumulatora pārvaldības sistēma nodrošina optimālu veiktspēju tūkstošiem uzlāžu ciklu garumā.

E-MOBILITĀTES PRIEKŠROCĪBAS

E-mobilitātes dzīvesveids nodrošina daudz priekšrocību, un elektriskajai revolūcijai attīstoties, šo priekšrocību būs vēl vairāk.

Uzziniet vairāk BUJ sadaļā

Vairāk par elektroautoAkumulatoriElektriskie motori

NĀKOTNES MOBILITĀTE

Esat gatavi dziļākam ieskatam? Uzziniet vairāk par to, kas mūs sagaida nākotnē ar Nākotnes mobilitātes sēriju:

300 Uzlādes punktu

Tie nav tikai elektroauto, kas ir svarīgi nākotnes elektriskajai mobilitātei. Elektroauto nepieciešama uzlāde. Tieši tāpēc ŠKODA jau tagad vada un testē 300 uzlādes punktus savās rūpnīcās Čehijā.

Iegādes subsīdijas, nulles nodoklis un braukšana bez nodevām...

Ar e-mobilitātes attīstību daudzu valstu valdības meklē veidus, kā atbalstīt šo tendenci. Tās nosaka likumus, kas padarīs elektroauto iegādi lētāku vai izdevīgāku par konvencionāliem transportlīdzekļiem.

Uzpildes vietā uzlāde...

E-mobilitāte nav tikai elektroauto. Attiecīgās infrastruktūras izbūve tai ir ārkārtīgi svarīga. Elektroauto vadītāji pievērsīs daudz lielāku uzmanību garu pārbraucienu plānošanai, un tas pakāpeniski izmainīs viņu braukšanas paradumus.