Sākot no 14 745,-€
(CO2 no 109 g/km)
8 automašīnas noliktavā
 • Black Magic Pearl Effect 1Z1Z
 • Moon White Uni 2Y2Y
 • Cappuccino Beige Metallic 4K4K
 • Topaz Brown Metallic 4L4L
 • Rio Red Metallic 6X6X
 • Brilliant Silver Metallic 8E8E
 • Corrida Red Uni 8T8T
 • Race Blue Metallic 8X8X
 • Candy White Uni 9P9P
 • Quartz Grey Metallic F6F6
 • Denim Blue Metallic G0G0
 • Laser White J3J3
 • Pacific Blue Uni Z5Z5

Apraksts

Iepriekšējās OCTAVIA paaudzes bija plaši pazīstamas ar savu eleganto un nenovecojošo dizainu, kas gadiem ejot kļuva arvien pievilcīgāks. Atjaunotā OCTAVIA nav izņēmums — dizaina ziņā ir sperts vēl viens solis uz priekšu, radot pārliecinātu un atšķirīgu dizainu. Rezultātā ŠKODA OCTAVIA nav iespējams sajaukt ar nevienu citu. Četri priekšējie lukturi un radiatora reste ar hroma līniju priekšējā bamperī izstaro uzticību un cieņu.

Papildaprīkojuma izvēle ļauj aprīkot OCTAVIA ar LED gaismekļiem gan priekšā, gan aizmugurē. Šī modernā tehnoloģija ļauj sasniegt labākus rezultātus, ieekonomēt enerģiju, nodrošina ilgāku darba mūžu un mazāk kairina cilvēku acis.

OCTAVIA ir unikāla stilīga liftbeka un universāla ģimenes auto kombinācija. Faktiski jūs iegūsiet divus auto par viena cenu. Praktiskā bagāžas telpa ar neskaitāmiem stiprinājuma punktiem un āķiem lepojas ar nepārspējamu 590 litru ietilpību. Savukārt, nolokot aizmugurējo sēdekļu atzveltnes, bagāžas nodalījuma tilpums palielinās līdz 1580 litriem. Neatkarīgi no tā, vai Jūsu aizraušanās ir slēpošana vai velobraukšana, OCTAVIA būs Jūsu sabiedrotais. Paņemiet visu savu sporta inventāru un dodaties savā sapņu ceļojumā. Iespējams, Jums būs nepieciešami papildus aksesuāri — jumta kastes, velo, slēpju un cita inventāra turētājus meklējiet ŠKODA oriģinālo aksesuāru klāstā.

Pieklusinātais un mājīgais apgaismojums automašīnas salonam piešķir pilnīgi jaunu raksturu. Šaurā LED apgaismoja strīpa durvīs rada īpašu atmosfēru, jo sevišķi, ja izklaides sistēmā izvēlēsieties kādu no desmit savam noskaņojumam piemērotākajiem gaismas toņiem. Savukārt ērtie sēdekļi un šīs klases automašīnām neraksturīgi plašā telpa pasažieriem ļaus izbaudīt katru braucienu.

Tagad OCTAVIA ir iespējams aprīkot ar pilnu ziemeļnieku komforta paketi — bez jau ierastajiem apsildāmajiem priekšējiem un aizmugurējiem sēdekļiem un apsildāmā vējstikla tagad pieejams arī apsildāms stūres rats. Bet, nopietnākajiem siltummīļiem aizvien iesakām izvēlēties autonomo sildītāju, kas uzsildīs auto laicīgi pirms Jūsu iekāpšanas tajā. Savukārt ceļā var noderēt dinamiskā balstiekārta, kas ļauj pavisam vienkārši pārslēgties no normālā režīma uz sporta vai komforta režīmu un atpakaļ. Un tas vēl nav viss — OCTAVIA prot: ziņot, brīdināt un pat izvairīties no šķēršļiem, pati ievērot distanci no priekšā braucošajiem auto un palīdzēt noturēties joslā, kā arī prot atpazīt ceļazīmes un pati iebraukt stāvvietā un pat spēj palīdzēt tajā iestūrēt piekabi.

OCTAVIA ir kļuvusi par personīgu viedierīci — tagad OCTAVIA izklaides sistēma spēj ne vien atskaņot mūziku no dažādiem datu nesējiem, vai nodrošināt bezroku telefonu zvanus, bet arī spēj nodrošināt WiFi interneta tīklu automašīnā, kā arī ekrānā parādīt informāciju par gaidāmajiem laikapstākļiem, ļauj lasīt ziņas un nodrošina daudzas citas burvīgas funkcijas. Turklāt OCTAVIA palīdzēs arī avārijas brīdī, ļaujot sazināties vai pat automātiski izsaucot palīdzību. Jūs uztraucaties, ka pateicoties bezvadu internetam automašīnā, bērniem ātri izlādēsies mobilie telefoni un planšetes? Raizes pie malas, to novērsīs USB pieslēgvietas un 230 V rozete aiz priekšējo sēdekļu roku balsta. Savukārt par vadītāja tālruni parūpēsies Phonebox, kas gan pastiprina mobilā tīkla uztveramību, bet arī nodrošina bezvadu lādēšanu, ja to atbalsta tajā ievietotais tālrunis.

Un visbeidzot, OCTAVIA, tāpat kā citi ŠKODA modeļi, seko SUPERB, un tagad tajā arī iespējams atrast lietussargu.